Niedziela 17-02-2019, imieniny Aleksego, Zbigniewa
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Seminarium bolońskie

Elbląg, Seminarium bolońskie

W czwartek 16 kwietnia o godz. 10 odbędzie się seminarium w auli nr 3 w budynku PWSZ przy ul. Czerniakowskiej 22, a poprowadzi je członek Zespołu Ekspertów Bolońskich przy Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego - prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk. Tematem przewodnim spotkania będzie idea procesu bolońskiego i stan jego wdrożenia.

Państwa członkowskie oraz instytucje europejskie odpowiedzialne za szkolnictwo wyższe podejmują działania mające na celu zbudowanie tzw. Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego, w ramach którego stworzy się warunki  umożliwiające mobilność studentów i pracowników uczelni oraz ich absolwentów, a także warunki zapewniające wszystkim kształcącym się w szkołach wyższych nowoczesną edukację wysokiej jakości.
     Zespoły Ekspertów Bolońskich powoływane przez władze krajowe odpowiedzialne za szkolnictwo wyższe pomagają poznać, zrozumieć i wykorzystać zmiany zachodzące w europejskim szkolnictwie wyższym do poprawy kondycji szkół wyższych w poszczególnych krajach.
     Eksperci prowadzą w różnych ośrodkach akademickich seminaria, spotkania informacyjne adresowane do tych przedstawicieli środowiska akademickiego, którzy są zainteresowani tematyką związaną z dostosowaniem kształcenia w polskich uczelniach do postulatów wypracowanych w ramach działań związanych z Procesem Bolońskim.
     Seminarium skierowane jest do całej społeczności akademickiej elbląskich uczelni oraz wszystkich zainteresowanych.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Kuchnia 1
AMK Meble łazienkowe 5
AMK Kuchnia 4
Szafka RTV pod telewizor Cromer połysk 160 cm