UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Studenci będą dyskutować o innowacji

 

Studenci Koła Naukowego IEEE Elblag Student Branch działającego w Instytucie Informatyki Stosowanej im. Krzysztofa Brzeskiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu są w trakcie przygotowań do wydarzenia IEEE Students & Young Professionals Meeting, które odbędzie się w dniach 25-27 października na elbląskiej uczelni. Jest to trzecia edycja ogólnopolskiego wydarzenia i w tym roku to elbląskim studentom przypadła jego organizacja.

IEEE (ang. Institute of Electrical and Electronics Engineers) jest największą na świecie organizacją zrzeszającą naukowców, studentów i inżynierów z wielu dziedzin: elektryka, energetyka, telekomunikacja, informatyka, medycyna, fizyka i inne. Jej głównym celem jest rozwijanie innowacji technologicznych na rzecz ludzkości: Ethernet, WiFi i Bluetooth to tylko trzy z wielu standardów IEEE.
     Kilka miesięcy temu na naszej uczelni powstało Koło Naukowe IEEE Elblag Student Branch – oddział studencki IEEE, w którym zaangażowanych jest kilkunastu studentów. Przynależność do organizacji otwiera przed nimi wiele nowych możliwości: poznanie organizacji IEEE „od środka”, wsparcie merytoryczne, doświadczenia z biznesem, realizację pierwszych realnych projektów technicznych pod okiem naukowców i firm, kontakt ze studentami studiującymi na innych uczelniach w kraju i na świecie, spróbowanie swoich sił w realizacji ambitnych i absorbujących zadań (zarządzanie czy organizacja wydarzeń).
     IEEE Students & Young Professionals Meeting to wydarzenie wyjątkowe. Wraz z IEEE Young Professionals opracowaliśmy program, który powinien przyciągnąć uwagę wszystkich uczestników. Event ten ma niebanalną formułę i pozwala zorganizować tematyczne niespodzianki, na które zwykle nie są przygotowani uczestnicy. W tym roku stawiamy na sztuczną inteligencję i elektrykę, ale będzie też można usłyszeć o automatyce i robotyce, przetwarzaniu sygnałów, jak również o zastosowaniu zaawansowanych technologii w medycynie.
     Zorganizowanie tego wydarzenia nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc i zaangażowanie organizacyjne, merytoryczne i finansowe wielu podmiotów: Polska Sekcja IEEE, Chaptery IEEE, IEEE Young Professionals Poland, Stowarzyszenie Elektryków Polskich Polska, Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział w Elblągu, Intel – Złoty Sponsor, Grupa ENERGA – Złoty Sponsor, OPEGIEKA – Srebrny Sponsor, jak również firma GE Power. Dziękujemy bardzo!
     Chcemy też bardzo podziękować naszym patronom medialnym: portel.pl i Radio Eska oraz partnerom: Hotelowi Arbiter, Pizzerii Primavera, a przede wszystkim naszej uczelni, która otworzyła drzwi umożliwiające zrealizowanie tego niesamowitego przedsięwzięcia, i wszystkim pracownikom uczelni, którzy nas wspierają i pomagają rozwiązywać rozmaite problemy organizacyjne. Dziękujemy bardzo! Prosimy o trzymanie kciuków za ten wyjątkowy event!
     
     Więcej szczegółów na ten temat na stronie internetowej wydarzenia, na fan page'u na Facebooku i Instagramie.
     

     ---materiał promocyjny ----
     
dr Katarzyna Wasielewska, przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
 • Elbląg wolny od pisiu, gonić wilka do lasu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 9
  (2018-10-18)
 • ten co pisze do lasu -jednak widac ze nie zauwaza poprawy zycia dzieci i rodziców emerytów. ZAMKNIJ sie i nie pisz bzdur. Chyba że peowiec lub kodziaz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 0
  (2018-10-18)
 • Świetnie! Przyda się takie coś na kasie w supermarkecie!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 5
  (2018-10-18)
 • Dlaczego w Elblągu nie ma centrum nauki experyment podobnego jak w Gdyni. Jest tyle uczelni w Elblągu i co nie stać miasta na takie centrum.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 0
  (2018-10-18)
 • wyp. .. .ć politykę z naszego życia - tyle w temacie. W XXI wieku jest miejsce na rozwój i technologię (i ratowanie planety, którą zniszczyło kilka poprzednich pokoleń) - politycy są już zbędni i mogą odejść do lamusa, delikatnie mówiąc.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  Fizyk(2018-10-19)
Reklama