UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Studiuj w Elblągu!

 

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna to najciekawsze kierunki studiów, przygotowujące do pracy w atrakcyjnych zawodach; to wysoki poziom nauczania i przyjemność studiowania. 15 czerwca rusza rekrutacja na rok akademicki 2012/2013. Zaplanuj swoją przyszłość z Elbląską Uczelnią Humanistyczno-Ekonomiczną!

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna oferuje kształcenie na poziomie wyższym (studia I i II stopnia) na trzech wydziałach - Nauk o Zdrowiu, Pedagogiki oraz Administracji i Ekonomii. W ofercie EUH-E znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych oraz Studium Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych.
     Edukacja na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej odbywa się w systemie stacjonarnym i zaocznym.
     Nowością w roku akademickim 2012/2013 są zajęcia na kierunku pielęgniarstwo w trybie stacjonarnym, które będą odbywać się w weekendy tzn. w piątki, soboty i niedziele.
     
     Rejestracja na wszystkie kierunki odbywać się będzie wyłącznie poprzez elektroniczny system rekrutacji - www.irk.euh-e.edu.pl
     Rekrutacja potrwa do 29 września.
     
     Oferta kształcenia EUH-E na nowy rok akademicki 2012/2013:
     
     
Wydział Nauk o Zdrowiu – studia I i II stopnia
     
Kierunki:
     - pielęgniarstwo
     
- fizjoterapia
     
- ratownictwo medyczne
     
- zdrowie publiczne:
     
specjalności: ubezpieczenia zdrowotne, statystyka i informatyka medyczna, promocja zdrowia, odnowa biologiczna i rekreacja, menadżer zdrowia, bezpieczeństwo i higiena pracy w ochronie zdrowia, inspekcja sanitarna i epidemiologia, protetyka słuchu, higiena dentystyczna, technika ortopedyczna, optometria i optyka okularowa, terapia zajęciowa, przedstawiciel medyczny, medycyna estetyczna i pielęgnacja urody.
     
     
Wydział Pedagogiki – studia I i II stopnia
     
Kierunek: pedagogika
     specjalności: pedagogika resocjalizacyjna, pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną, pedagogika opiekuńcza i wychowawcza, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z elementami pracy socjalnej, zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, zintegrowana edukacja wczesnoszkolna, pedagogika opiekuńcza i wspomaganie rozwoju małego dziecka, pedagogika opiekuńcza i wspomaganie rozwoju małego dziecka, pedagogika społeczno-rodzinna, edukacja dla bezpieczeństwa (dla osób posiadających przygotowanie pedagogiczne), szkolenia dorosłych i doradztwo personalne (dla osób posiadających przygotowanie pedagogiczne).
     
     
Wydział Administracji i Ekonomii – studia I i II stopnia
     
     
Kierunek: administracja
     specjalności: administracja europejska, administracja samorządowa, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, administracja ogólna, administracja bezpieczeństwa publicznego, administracja gospodarcza, logistyka w administracji, zarządzanie publiczne, administracja ochrony zdrowia, administracja pomocy społecznej.
     
      Kierunek: zarządzanie
     specjalności: zarządzanie finansami i controlling, zarządzanie procesami logistycznymi, transportem i spedycją, zarządzanie zasobami ludzkimi, menedżer.
     
     
Studia podyplomowe
     
     
     Kierunki: Oligofrenopedagogika, Pedagogika opiekuńczo–wychowawcza z pracą socjalną, Przygotowanie pedagogiczne, Resocjalizacja, Socjoterapia, Terapia pedagogiczna, Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, Wczesne wspomaganie, Pomoc pedagogiczno-psychologiczna, Organizacja i zarządzanie oświatą, Doradca zawodowy, Broker edukacyjny, Administracja publiczna, Logistyka i transport, Zarządzanie placówką zdrowia, Zarządzanie projektem unijnym, Zarządzanie nieruchomościami, Organizacja działalności rolnej.
     
     
Studium Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych
     
     
     Kursy i specjalizacje: Pielęgniarstwo położnicze, Pielęgniarstwo pediatryczne, Organizacja i zarządzanie, Pielęgniarstwo psychiatryczne, Pielęgniarstwo opieki długoterminowej, Pielęgniarstwo ratunkowe, Leczenie ran, Terapia bólu przewlekłego u dorosłych, Resuscytacja krążeniowo – oddechowa dorosłych, Szczepienia ochronne, Wykonanie konikopunkcji, odbarczanie odmy prężnej oraz wykonanie dojścia doszpikowego, Informatyka i statystyka, Komunikacja interpersonalna.
     

     Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna mieści się w Elblągu przy ul. Lotniczej 2
     
tel. do działu rekrutacji: 055 239 38 10 lub 055 239 39 55, kom. 512 543 321
      rekrutacja@euh-e.edu.pl
      www.euh-e.edu.pl

 


     -----Reklama-----
 

,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl