Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Stypendia dla kreatywnych

Stypendium im. Lesława A. Pagi oraz stypendium Fundacji im. Nowickiego i Niemieckiej Fundacji Ochrony Środowiska to tylko niektóre formy pozyskania dużych pieniędzy i droga do kariery. Ideą jest wspieranie osób rozpoczynających karierę zawodową, oferując im sfinansowanie wybranej formy zdobywania wiedzy i doświadczeń.

Stypendium im. Lesława A. Pagi: 15 tys. dolarów wynosi Stypendium im. Lesława A. Pagi, o które starać się mogą absolwenci kierunków ekonomicznych, handlowych i finansowych, którzy obronili w ciągu trzech ostatnich lat pracę magisterską z dziedziny rynków finansowych. Laureat może przeznaczyć stypendium na sfinansowanie wybranej przez siebie formy zdobywania wiedzy i doświadczeń. Kandydaci muszą wykazać się osiągnięciami w działalności naukowej, biznesowej lub publicznej odnotowane podczas studiów lub po uzyskaniu dyplomu.
     Celem stypendium jest promowanie wartości etycznych i profesjonalnych niezbędnych dla kształtowania ładu gospodarczego w Polsce, takich jak wizja, odwaga i konsekwencja w jej realizacji oraz wysoka fachowość. Stypendium ma także wyłaniać i wspierać osoby rozpoczynające karierę zawodową oferując im sfinansowanie wybranej formy zdobywania wiedzy i doświadczeń.
     Formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie: www.paga.org.pl należy przesyłać do 30 czerwca 2004 roku na adres Fundacji: 00 - 097 Warszawa, ul. Fredry 6, z dopiskiem "Stypendium im. Lesława A. Pagi". Zgłoszenie musi zawierać rekomendację co najmniej dwóch instytucji: uczelni, promotora, pracodawcy lub innej mogącej zaświadczyć o walorach kandydata.
     
     Stypendia dla absolwentów: 1000 euro miesięcznie wynosi stypendium Fundacji im. Nowickiego i Niemieckiej Fundacji Ochrony Środowiska. W konkursie stypendialnym mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły studia w tym roku lub rok wcześniej, a ich prace magisterskie dotyczą problemów z dziedziny ochrony środowiska.
     Zwycięzcy pojadą na 6-miesięczne staże do niemieckich uczelni wyższych, firm i instytucji naukowych. Do konkursu należy zgłaszać się do 30 września, przesyłając pocztą: życiorys z opisem swoich zainteresowań, planów i dokonań, zaświadczenie z dziekanatu o średniej ocen ze studiów, ocenie z pracy magisterskiej i z egzaminu dyplomowego, recenzje pracy dyplomowej oraz zaświadczenie o znajomości języka niemieckiego lub/i angielskiego (z poziomem zaawansowania i oceną).
     Dokumenty należy wysyłać na adres: Fundacja im. Nowickiego, ul. Walecznych 44a/1, 03-916 Warszawa. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w połowie listopada 2004, natomiast realizacja stypendiów rozpocznie się w marcu 2005. Więcej na stronie: www.fundnowickiego.pl.
RN
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne Oscar Ventura