UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tu warto studiować!

 

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu prowadzi rekrutację na studia. Uczelnia oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie), studia II stopnia (studia magisterskie), jednolite studia magisterskie. W ofercie znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych. Nie czekaj, wybierz swój kierunek!

Uczelnia oferuje studia I stopnia na kierunkach: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, pedagogika, administracja, zarzadzanie i bezpieczeństwo wewnętrzne, studia II stopnia (magisterskie) na kierunkach: pedagogika, pielęgniarstwo i administracja oraz jednolite studia magisterskie na kierunku fizjoterapia. EUH-E jest jedyną Uczelnią w Elblągu kształcącą na kierunkach medycznych.
       Każdy student EUH-E może ubiegać się o stypendium: socjalne, specjalne dla osób niepełnosprawnych, naukowe, stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za wybitne osiągnięcia sportowe. Do dyspozycji naszych studentów jest także nagroda Rektora EUH-E, która przyznawana jest raz w roku najlepszym studentom, a także nagroda za pracę w kołach naukowych lub w Parlamencie Studentów i nagrody ufundowane przez sponsorów.
       EUH-E zachęca do studiowania w uczelni, ponieważ nieustanie rozwija swoją ofertę kształcenia, czego przykładem jest oferta blisko 40 atrakcyjnych specjalności. Uczelnia stara się zapewnić jak najlepsze warunki do studiowania, dlatego rozwijana jest również baza lokalowa, tak aby studia odbywały się w możliwie komfortowych warunkach. Na terenie uczelni znajduje się boisko wielofunkcyjnego dostosowane pod potrzeby studentów niepełnosprawnych.

 

A dla rodziców i ich pociech dostępny jest plac zabaw. EUH-E, odpowiadając na potrzeby i oczekiwania związane z prowadzeniem zajęć dydaktyczno-sportowych, wybudowała również salę gimnastyczną. Uczelnia stawia także duży nacisk na kształcenie praktyczne i symulacyjnego, w związku z tym w 2019 roku planowane jest utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej. Centrum służyć będzie studentom z zachowaniem najwyższych i najnowocześniejszych standardów kształcenia praktycznego i w warunkach maksymalnie zbliżonych do realnych, które absolwenci uczelni spotkają w późniejszej pracy.
       Rejestracja na wszystkie kierunki studiów odbywa się on-line poprzez elektroniczny system rekrutacji. Pytania dotyczące procesu rekrutacji prosimy kierować do biura Centrum Rekrutacji, pok. 110, tel. 55 239 39 55 i 55 239 38 10. Zapraszamy!
       Pełna oferta edukacyjna dostępna jest na stronie internetowej.
      


       Zapisz się, rekrutacja trwa!
       Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu
       ul. Lotnicza 2, 82-300 Elbląg
       Centrum Rekrutacji, pok. 110
       tel. 55 239 39 55, 55 239 38 10
       e-mail: rekrutacja@euh-e.edu.pl
       Wybierz swój kierunek

       ----- artykuł sponsorowany -----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl