Wtorek 23-10-2018, imieniny Teodora, Seweryna
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Umowa o współpracy

Elbląg, Umowa o współpracy Zdjęcie ze strony internetowej www.pwsz.elblag.pl

Dzisiaj, 29 stycznia podczas posiedzenia Senatu PWSZ w Elblągu została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Elblągu, a Zespołem Szkół Mechanicznych w Elblągu.

Głównym celem porozumienia jest zacieśnienie stosunków między społecznością akademicką PWSZ w Elblągu a społecznością uczniowską ZSM w Elblągu. Współpraca ma przebiegać na różnych płaszczyznach. Jedną z nich jest możliwość dołączenia uczniów do studenckich kół naukowych oraz wykładów. Poza tym każdy uczeń będzie mógł uczestniczyć w kursach informatycznych, kończących się certyfikatami w ramach istniejących na uczelni akademiach (Cisco, Microsoft).
     W ramach umowy o współpracy PWSZ zobowiązał się do merytorycznej pomocy w opracowaniu programów edukacyjnych szczególnie dla profili zawodowych na kierunku informatyka i mechatronika, a także merytorycznej pomocy uczniom w przygotowaniu do uzyskania dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe. W planach uczelni jest ścisła współpraca ze szkołą w celu pozyskiwania grantów w ramach projektów unijnych oraz wspólnym realizowaniu projektów (o ile będzie to możliwe) jako partnerzy.
     Obecnie uczelnia i szkoła realizuje projekt unijny „Podniesienie atrakcyjności kształcenia zawodowego w pionie szkół technicznych w Elblągu na kierunku Informatyka" w ramach, którego około 100 uczniów uczestniczy w kursach informatycznych, wykładach otwartych i warsztatach z udziałem przedstawicieli dużych firm informatycznych.

Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne I-D TOKYO
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
Okulary korekcyjne EVA MINGE