Wtorek 18-12-2018, imieniny Bogusława, Gracjana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W EUH-E rekrutacja nadal trwa

Elbląg, W EUH-E rekrutacja  nadal trwa

Zdałeś w tym roku maturę i zastanawiasz się, co dalej? A może po dłuższej przerwie w nauce myślisz o uzupełnieniu wykształcenia? Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna prowadzi rekrutację na studia do końca września.

Uczelnia oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie) i II stopnia (studia magisterskie) w ramach trzech wydziałów - Nauk o Zdrowiu, Pedagogiki oraz Administracji i Ekonomii. W ofercie EUH-E znajduje się także szeroki wybór kierunków podyplomowych.
     
     Nowością w roku akademickim 2013/2014 są zajęcia na kierunku pielęgniarstwo w trybie stacjonarnym, które będą odbywać się w weekendy tzn. w piątki, soboty i niedziele.
     
     Rejestracja na wszystkie kierunki odbywa się wyłącznie poprzez elektroniczny system rekrutacji www.irk.euh-e.edu.pl.
     
     Wydział Nauk o Zdrowiu – studia I i II stopnia

     Kierunki:
     - pielęgniarstwo
     - fizjoterapia
     - ratownictwo medyczne
     - zdrowie publiczne - specjalności: medycyna estetyczna, odnowa biologiczna i rekreacja; menadżer w ochronie zdrowia i ubezpieczeniach zdrowotnych; marketing rynku medycznego.

     
     Wydział Pedagogiki – studia I i II stopnia
     Kierunek: pedagogika
     specjalności:
pedagogika resocjalizacyjna; pedagogika opiekuńcza i wychowawcza; zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna ; pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczna; pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z elementami pracy socjalnej; pedagogika społeczno –rodzinna; terapia pedagogiczna.
     
     Wydział Administracji i Ekonomii – studia I i II stopnia

     Kierunek: administracja
     specjalności:
administracja publiczna; administracja samorządowa; administracja bezpieczeństwa publicznego; zarządzanie publiczne
     
     Kierunek: bezpieczeństwo wewnętrzne
     specjalności:
Zarządzanie kryzysowe i bezpieczeństwo cywilne; służby mundurowe i bezpieczeństwo państwa
     
     Kierunek: zarządzanie
     specjalności:
zarządzanie procesami logistycznymi, transportem i spedycją; zarządzanie zasobami ludzkimi; menedżer
     
     Studia podyplomowe

     Kierunki:
Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, Pedagogika opiekuńczo–wychowawcza z pomocą pedagogiczno-psychologiczną, Przygotowanie pedagogiczne, Resocjalizacja, Socjoterapia, Terapia pedagogiczna, Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, Organizacja i zarządzanie w oświacie, Wychowanie do życia w rodzinie, Doradca zawodowy, Broker edukacyjny, Asystent rodziny, Administracja publiczna, Logistyczne zarządzanie transportem, Zarządzanie placówką zdrowia, Zarządzanie projektem unijnym, Zarządzanie nieruchomościami, Organizacja działalności rolnej.
     
     
Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna mieści się w Elblągu przy ul. Lotniczej 2
     tel. do działu rekrutacji: 55 239 38 10 lub 55 239 39 55, kom. 512 543 321
     
     rekrutacja@euh-e.edu.pl
     www.euh-e.edu.pl
     
     --- Reklama---
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl