Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weź udział w projekcie dla przedsiębiorców

Elbląg, Weź udział w projekcie dla przedsiębiorców

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu zaprasza firmy z sektora MŚP do udziału w projekcie „Startup House II – Inkubacja przedsiębiorstw w Elblągu”. Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, możliwe będzie udzielenie wsparcia na rzecz 15 przedsiębiorców z sektora MŚP – podmiotów, które znajdują się w początkowej fazie rozwoju, tj. funkcjonujących na rynku nie dłużej niż 3 lata.

Wsparcie będzie realizowane od marca 2018 r. przez okres 10 miesięcy.
     Celem projektu jest wykreowanie na terenie miasta Elbląg oraz województwa warmińsko-mazurskiego sprzyjających warunków do powstawania i rozwoju MŚP.    
     Zgłoszenia można nadsyłać w terminie od 19 do 26 lutego 2018 r. do godz. 12. Lista rankingowa zostanie opublikowana 28 lutego.
     
     Przedsięwzięcie kierowane jest przede wszystkim do firm, które powstały dzięki wsparciu ze środków innych działań/poddziałań RPO WiM 2014-2020, bądź innych programów operacyjnych na lata 2014-2020 oraz firm funkcjonujących w ramach zidentyfikowanych regionalnych inteligentnych specjalizacji czyli z tzw. branż średnio-wysokiej i wysokiej techniki.  Bezpłatny program inkubacji obejmować będzie:
     - dostęp do 15 wyposażonych pomieszczeń biurowych,
     - szkolenia specjalistyczne (m.in. budowania marki, komercjalizacji produktów i usług),
     - usługi ICT,
     - usługi specjalistyczne (związane z promocją),
     - usługi prawne,
     - usługi księgowe,
     - doradztwo (m.in. w zakresie pozyskiwania funduszy na rozwój działalności, coaching),
     - mentoring,
     - wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna firmy.
     
     Formularz rekrutacyjny można pobrać ze strony PWSZ w Elblągu oraz Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.
     
     Dokumenty powinny zostać przesłane drogą elektroniczną na adres biuroaip@pwsz.elblag.pl lub złożone osobiście w Biurze Projektu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu (ul. Zacisze 12, pok. 1).
     
     Projekt „Startup House II – Inkubacja przedsiębiorstw w Elblągu” uzyskał dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa I Inteligentna Gospodarka Warmii i Mazur, Działanie 1.3 Przedsiębiorczość (Wsparcie przedsiębiorczości), Poddziałanie 1.3.1 Inkubowanie przedsiębiorstw.
     
     Całkowita wartość projektu: 993 288,89 zł, dofinansowanie: 844 295,56 zł.
     
---------Art. promocyjny---------
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl