Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wybory zarządu w KU AZS PWSZ Elbląg

Elbląg, Wybory zarządu w KU AZS PWSZ Elbląg

28 listopada odbyło się IX Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Klubu Uczelnianego AZS PWSZ w Elblągu. Podczas posiedzenia przedstawione zostało sprawozdanie z działalności Klubu za okres minionej kadencji, a także przeprowadzono wybory zarządu.

Prezesem KU AZS PWSZ w Elblągu została ponownie mgr Henryka Szumna uzyskując głosy wszystkich elektorów.
     Nowymi członkami Zarządu zostali:
     1. Łukaszewska Katarzyna
     2. Tworzowska Żaneta
     3. Reckwald Julita
     4. Nowicki Paweł
     Ukonstytuowanie się Zarządu Klubu, w tym wybór wiceprezesa, nastąpi w dniu 9 grudnia 2013 roku. W tym dniu odbędzie się pierwsze posiedzenie nowego Zarządu.
     Klub Uczelniany AZS PWSZ jest aktualnie najbardziej liczną organizacją studencką działającą w naszej Uczelni.
     Członkowie Klubu z powodzeniem biorą udział w imprezach mistrzowskich zarówno rangi wojewódzkiej, jak i ogólnopolskiej. Startują w Ligach Międzyuczelnianych, Akademickich Mistrzostwach Województwa, Polski, Europy i Świata. Biorą udział w pucharach ZG AZS stanowiących cykl imprez prowadzonych głównie z myślą o promowaniu nowych dyscyplin sportowych w środowisku akademickim, które nie znalazły dotąd miejsca w kalendarzu Akademickich Mistrzostw Polski.
     KU AZS PWSZ to nie tylko sport, to również możliwość sprawdzenia się w działaniu na rzecz środowiska akademickiego, to zdobywanie doświadczeń w organizacji imprez sportowo – rekreacyjnych, w tym również masowych, uczestniczenie w wyjazdowych szkoleniach liderów AZS, organizatorów sportu akademickiego, festiwalach i innych atrakcyjnych wyjazdowych przedsięwzięciach łączących członków AZS z całego kraju.
     Klub Uczelniany AZS PWSZ w Elblągu oferuje zajęcia sportowo – rekreacyjne w następujących sekcjach: jeździecka; piłka nożna/futsal; piłka ręczna; siatkówka kobiet; siatkówka mężczyzn; taniec towarzyski; turystyczna; żeglarska; narciarska.
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne I-D TOKYO
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME
Soczewki kontaktowe ALCON Air Optix Aqua
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA