Niedziela 17-02-2019, imieniny Aleksego, Zbigniewa
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wykład otwarty o środkach unijnych

2 kwietnia o godz. 15 odbędzie się wykład otwarty na temat wpływu środków unijnych na rozwój Elbląga i okolic. Gościem spotkania będzie mgr Grzegorz Nowaczyk - członek zarządu województwa warmińsko-mazurskiego. Wszystko będzie się działo w auli Instytutu Pedagogiczno-Językowego PWSZ w Elblągu przy ul. Czerniakowskiej 22.

Podczas wykładu omówione zostaną możliwości rozwoju regionu, ze szczególnym zwróceniem uwagi na Elbląg i okolice, poprzez pozyskane środki unijne między innymi w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013.
     Spotkanie skierowane jest do studentów, uczniów i wszystkich mieszkańców Elbląga, dla których nie obojętne są losy naszego regionu. Wstęp wolny.
     Grzegorz Nowaczyk - magister prawa - Wydział Prawa (Uniwersytet Gdański), Podyplomowe Studium Bankowości i Finansów prowadzone przez Uniwersytet Gdański, Gdańską Akademię Bankową i Akademię Bankową we Frankfurcie n/Menem, Audytor Wiodący międzynarodowego systemu zarządzania jakością wg ISO 9001:2000.
     Jako rodowity elblążanin doskonale orientuje się zarówno w potrzebach, jak i możliwościach naszego miasta. Pracę zawodową rozpoczął w 1991 roku w „Elbrewery Company" Ltd jako Referent Zbytu. Szybko został Specjalistą ds. Promocji, a następnie kierownikiem Działu Promocji. W 1994 roku postanowił zmienić stanowisko i pracodawcę na Promotions Manager w "J.I. Marketing (Poland)" Ltd Gdańsk. Rok później przygodę rozpoczął z „Prasą Gdańską", gdzie przez kilka miesięcy pracował jako Szef Biura Reklamy na terenie województwa elbląskiego. Jeszcze w roku 1995 został Dyrektorem ds. Marketingu i Sprzedaży w PH „Paxer" s.c. Od 1996 roku nieprzerwanie trwa jego przygoda z samorządem terytorialnym. Najpierw realizował się jako zastępca wójta Gminy Elbląg, by w latach 1998-2007 objąć fotel wójta a następnie od roku 2007 do dnia dzisiejszego zasiadać wśród Członków Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Długopis lub pióro na Walentynki
Kalendarz Książkowy z Grawerem
PREZENT NA WALENTYNKI
Walentynki