Poniedziałek 23-07-2018, imieniny Brygidy, Apolinarego
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wykłady węgierskiego nauczyciela w PWSZ w Elblągu

Elbląg, Wykłady węgierskiego nauczyciela w PWSZ w Elblągu

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu obecnie gości w ramach programu Erasmus wykładowcę z Károly Róbert University College w Gyöngyös - dr. Erdélyi Tamása, który wygłosi wykłady poświęcone zagadnieniom zarządzania strategicznemu.

Wykład będzie poświęcony szeroko pojętemu procesowi informacyjno-decyzyjnemu, którego celem jest rozstrzyganie o kluczowych problemach działalności przedsiębiorstwa, o jego przetrwaniu i rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem oddziaływań otoczenia i węzłowych czynników własnego potencjału wytwórczego. 
     Dr. Erdélyi Tamás odbędzie zajęcia ze studentami Instytutu Ekonomicznego PWSZ w Elblągu 11 marca 2014 r. w godz. 12.00-13.30, 13.45-15.15 oraz 15.30-17.00 w sali 201 w gmachu Uczelni przy ul. Czerniakowskiej 22. Językiem wykładowym będzie język angielski.
     12 marca 2014 r. wykładowca poprowadzi wykład w gmachu Uczelni przy ul. Grunwaldzkiej 137 w auli 109/110C o godz. 10.00.
     Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
     
     Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu od 2005 roku posiada Kartę Erasmusa przyznaną przez Komisję Europejską, która upoważnia do wnioskowania o fundusze europejskie na studia i praktyki zawodowe studentów oraz wyjazdy pracowników w ramach Programu „Uczenie się przez całe życie” Erasmus. Uczelnia otrzymała w grudniu 2013 r. kolejną Kartę Erasmusa, która pozwoli jej korzystać z funduszy nowego Programu Erasmus+ w latach 2014-2020.
     Uczelnia może się poszczycić realną współpracą z partnerami międzynarodowymi.
     Współpraca ta została wypracowana poprzez przygotowywanie Uczelni i całego procesu dydaktycznego do procedury walidacyjnej, która umożliwiła rozszerzenie i zacieśnienie międzynarodowych kontaktów Uczelni.
     Władze PWSZ w Elblągu bardzo cenią sobie współpracę międzynarodową, dlatego w podejmowanych działaniach kładą szczególny nacisk na podtrzymywanie istniejących kontaktów zagranicznych i pozyskiwanie nowych relacji z partnerami zagranicznymi.
     Podstawą uczestnictwa PWSZ w Elblągu w Programie Erasmus są umowy bilateralne  podpisywane na każdy rok akademicki z europejskimi uczelniami partnerskimi, z którymi prowadzona  jest wymiana studentów, kadry dydaktycznej oraz pracowników administracji. Umowy te precyzują zarówno liczbę studentów i pracowników biorących udział w wymianie oraz czasokres ich pobytu za granicą.
     Obecnie w ramach Programu Erasmus PWSZ w Elblągu posiada blisko 20 umów partnerskich. Rokrocznie z wyjazdów zagranicznych korzysta ok. 50 studentów i kilkunastu nauczycieli elbląskiej Uczelni.
     W bieżącym roku akademickim w PWSZ w Elblągu studiują studenci zagraniczni:
     - na kierunku Filologia angielska – 3 studentów z Pammukale University i studentka z University Goce Delcev w Stipie w Macedonii,
     - na kierunkach: Budownictwo, Mechanika i budowa maszyn - 5 studentów z Universidad de Castilla-La Mancha oraz student z Universidad de Oviedo z Hiszpanii,
     - na kierunku Informatyka – student z Liepaja University.

Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia inna niż inne