Piątek 26-04-2019, imieniny Marzeny, Marii
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

XIII Bałtycki Festiwal Nauki w PWSZ w Elblągu

 
Elbląg, XIII Bałtycki Festiwal Nauki w PWSZ w Elblągu
fot. nadesłana

W czwartek, 21 maja w godz. 10.00 – 14.00 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu po raz kolejny zaprasza wszystkich mieszkańców Elbląga na piknik naukowy organizowany w ramach XIII Bałtyckiego Festiwalu Nauki. Imprezy festiwalowe odbędą się na placu przed budynkiem i w salach wykładowych PWSZ przy al. Grunwaldzkiej 137.

Na specjalnie przygotowanych stoiskach odwiedzający będą uczestniczyć w atrakcyjnych pokazach, doświadczeniach, warsztatach i wykładach, dotyczących ciekawych i aktualnych zagadnień związanych z ekonomią, informatyką, biologią, chemią, fizyką, matematyką, geografią oraz tematyką dotyczącą nauk prawnych, medycznych, kultury fizycznej, nauk o sztukach pięknych.
     Bałtycki Festiwal Nauki jest imprezą popularyzującą naukę. Festiwal organizują wspólnie wyższe uczelnie województwa pomorskiego, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu, instytuty naukowe Polskiej Akademii Nauk, instytuty branżowe oraz związane z nauką środowiska pozauczelniane. Nasza Uczelnia uczestniczy w Festiwalu od początku jego powstania.
     Festiwal jest adresowany do szerokiego grona społeczeństwa naszego regionu, niezależnie od wykształcenia i wieku. Gośćmi imprezy są zarówno przedszkolaki jak i uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych i dorośli słuchacze.
     Celem Festiwalu jest przybliżenie społeczeństwu tematyki prowadzonych badań naukowych, zaznajomienie z osiągnięciami nauki oraz przedstawienie ich w możliwie zrozumiałej, atrakcyjnej formie, sprzyjającej rozbudzeniu ciekawości świata i radości jego poznania. Organizatorzy Festiwalu, w szczególności pragną zwrócić uwagę na społeczną przydatność badań prowadzonych w laboratoriach naukowych oraz poruszanych problemów.
     Koordynatorem XIII Bałtyckiego Festiwalu Nauki w Elblągu jest dr Joanna Nowak – wykładowca z Instytutu Pedagogiczno-Językowego PWSZ w Elblągu.
     Wykaz stoisk i więcej informacji można znaleźć tutaj. Uwaga - na część stoisk obowiązywały wcześniejsze zapisy.
     Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału.
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Clinex W3 Multi
Pieczątki Firmowe
Clinex Glass
Clinex Stronger