Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zapisy do pierwszej klasy Akademickiej Szkoły Podstawowej

 
Elbląg, Zapisy do pierwszej klasy Akademickiej Szkoły Podstawowej

Akademicka Szkoła Podstawowa w Elblągu przyjmuje zapisy uczniów do pierwszej klasy, na rok szkolny 2018/19. Priorytetem szkoły jest wysoka jakość kształcenia, wychowania i opieki, w nowoczesnym i bezpiecznym otoczeniu. Szkołę wyróżniają: indywidualizacja nauczania, małe grupy klasowe, skuteczne nauczanie języka angielskiego, liczne zajęcia dodatkowe.

Opłata za szkołę wynosi 340 zł/miesięcznie (oprócz wakacji). W ramach czesnego bogata oferta zajęć oraz opieka świetlicowa w godz. 6.30 – 17.15, w tym „Świetlica Angielska”. Zajęcia lekcyjne rozpoczynają się o godz. 8.15.
     Nowoczesny budynek szkoły zapewnia doskonałe warunki do nauki i wypoczynku dzieci. Szkoła dysponuje dobrze wyposażonymi salami lekcyjnymi, pracownią chemiczną, biologiczną, informatyczną, przestronnymi korytarzami, biblioteką, świetlicą, salą gimnastyczną, placem zabaw, pełnowymiarowym boiskiem, gabinetem pielęgniarki, logopedy, pedagoga i doradcy zawodowego.
     Przyjazna, wręcz rodzinna atmosfera panująca w szkole, sprzyja rozwojowi potencjału dzieci, pomaga w maksymalnym stopniu rozwijać umiejętności i postawy w każdym aspekcie: intelektualnym, emocjonalnym, fizycznym i społecznym.
     
     Oferta:
· Język angielski
· Język hiszpański
· Język rosyjski, niemiecki
· Zajęcia wokalne
· Zajęcia teatralne
· Trening kreatywności, pamięci
· Zajęcia szachowe
· Koła zainteresowań
· Zajęcia taneczne Kids Dance
· Zajęcia plastyczne
· Sztuki walki - aikido, karate
· Zajęcia przygotowujące do konkursów i olimpiad.
     
     Dla chętnych – możliwość uczestnictwa w zajęciach nauki pływania na basenie, nauki gry na instrumencie (flet, gitara i inne) oraz wykupienia obiadów przygotowywanych ze świeżych produktów, na miejscu.
     
     
Zapraszamy!
     
Akademicka Szkoła Podstawowa
     Elbląg, ul. Lotnicza 2
     tel. 55-239-38-98

     www.akademicka.elblag.pl
     

     
                                                                                   ------- artykuł sponsorowany ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl