Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zdobądź i pogłębiaj wiedzę z zakresu zamówień publicznych

Elbląg, Zdobądź i pogłębiaj wiedzę z zakresu zamówień publicznych

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna zaprasza na certyfikowany kurs Zamówienia publiczne – zamawiający i wykonawca z uwzględnieniem nowelizacji przepisów.

Celem kursu jest omówienie szczegółów funkcjonowania systemu zamówień publicznych w świetle aktualnych przepisów. Udział w szkoleniu pozwoli Uczestnikom na zdobycie cennych i praktycznych umiejętności dzięki aktywnym warsztatom realizowanym w kameralnych grupach. Program kursu przygotowany został z myślą o osobach, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie przygotowania i prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych, a także dla osób, które rozpoczynają pracę w tym zakresie.
     
     Zobacz szczegółowy program kursu.
     
     Praktycy dla Praktyków
     -gwarantujemy minimum teorii - maksimum praktyki.

     
     Budujemy nasze programy szkoleniowe, tak by przełożyły się na efekty biznesowe u naszych słuchaczy, zapewniając równocześnie komfortowe warunki organizacyjne (grupy do 12 osób).
     
     Zajęcia są prowadzone metodą warsztatową opartą na aktywizacji uczestników szkolenia poprzez pracę w małych grupach, dyskusje na forum grupy oraz ćwiczenia, studia przypadków, scenki rodzajowe, pracę indywidualną, symulacje i mini- wykłady z omówieniem przykładów z życia i prezentacją multimedialną.
     
      Przedmiotem zajęć są realne trudności uwzględniające specyfikę danej branży oraz potrzeby i możliwości osób biorących udział w kursie. Uczestnicy uczą się poprzez doświadczenie – ćwiczą różne sytuacje, mają możliwość konsultacji indywidualnych. Nauka poprzez kreatywność, elastyczność i osobiste doświadczenia jest najskuteczniejszą formą zdobywania nowych umiejętności.
     
     Zagadnienia poruszane podczas kursu wzbogacone będą przykładami rozwiązań zaczerpniętych z bogatej praktyki zawodowej wykładowcy.
     
     Osoba prowadząca kurs:
     Patryk Ogórek – radca prawny, specjalizuje się w prawie administracyjnym, finansowym oraz prawie zamówień publicznych. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej jednostek samorządu terytorialnego oraz podmiotów gospodarczych działających w sektorze zamówień publicznych. Wielokrotnie reprezentował zamawiających i wykonawców przed Krajową Izbą Odwoławczą przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych i oraz przed sądami powszechnymi w sprawach dotyczących odwołań i skarg w procesie zamówień publicznych. Pracował w jednostce zobowiązanej do stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych gdzie wykonywał czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia po stronie zamawiającego.
     
     Opcjonalnie: Możliwość organizacji kursu w godzinach popołudniowych oraz dla grup zamkniętych.
     
     Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna gwarantuje wysoką jakość merytoryczną i organizacyjną szkolenia. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących kursu prosimy o kontakt telefoniczny 55 239 38 12, 512 543 302. Informacje na temat kursu oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.euh-e.edu.pl zakładka - kursy.
     
     W cenie kursu:
• uczestnictwo w kursie,
• materiały szkoleniowe,
• serwis kawowy,
• lunch,
• certyfikat.
     
     Zapraszamy
     Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna
     ul. Lotnicza 2
     82-300 Elbląg
     tel. 55 239 38 12
     tel. kom. 512 543 302
     
----- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl