Wtorek 23-04-2019, imieniny Wojciecha, Jerzego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

ZSA – miejsce marzeń, wspólnej nauki i zabawy

Elbląg, ZSA – miejsce marzeń, wspólnej nauki i zabawy

Zespół Szkół Akademickich w skład którego wchodzą dwie szkoły niepubliczne – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum, mieści się w nowoczesnym budynku, blisko centrum miasta. Szkoła stawia na jakość kształcenia i indywidualne podejście do ucznia. Klasy mają mniejszą liczebność. Dzięki temu nauczyciele mają czas i możliwość pracy z każdym uczniem.

Zajęcia w Szkole rozpoczynają się o godzinie 8.15. Opiekę uczniom zapewnia świetlica czynna w godzinach od 6.30 do 18.30. Szkoła zapewnia uczniom bardzo dobre warunki do wypoczynku, zabawy, zjedzenia posiłku i odrobienia prac domowych. Uczniowie oprócz zajęć lekcyjnych uczestniczą w dodatkowych zajęciach dostosowanych do ich potrzeb m.in. w: zajęciach teatralnych, tanecznych, karate, treningu twórczości, kołach naukowych. Rodzice mają pewność, że ich dzieci pozostają pod dobrą opieką.
     
     Szkoła cieszy się bardzo dobra opinią wśród dzieci, młodzieży i rodziców. W szkole panuje przyjazna atmosfera. Jest cicho i spokojnie. Budynek oraz jego otoczenie są objęte monitoringiem. Szkoła posiada duży ogród, boisko. Wkrótce dzieci będą mogły korzystać z placu zabaw.
     
     • Nowa jakość kształcenia w ZSA – to nowoczesne nauczanie przy pomocy multitablic. Do dyspozycji nauczycieli i uczniów zostały oddane nowoczesne, w pełni multimedialne klasy.
     
     • Szkoła jest przygotowana na przyjęcie dzieci sześcioletnich. Sale lekcyjne dla maluchów składają się z dwóch części: edukacyjnej i rekreacyjnej. Odpowiednie wyposażenie sali w meble, pomoce i zabawki oraz aranżacja przestrzeni to podstawowy wymóg aby dzieci czuły się komfortowo.
     
     Czesne w Niepublicznej Szkole Podstawowej oraz w Niepublicznym Gimnazjum wynosi 300 zł /miesięcznie. Uczniowie Gimnazjum uczęszczają na bezpłatne dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, matematyki i języka polskiego oraz liczne kółka zainteresowań. Sześciolatkom proponujemy dodatkowo dwie godziny tańca i dwie godziny języka angielskiego w tygodniu oraz trening twórczości.
     
• Szkoła oferuje cały pakiet bezpłatnych zajęć dodatkowych w jednym miejscu.
     

     Zapisy trwają! Ograniczona liczba miejsc! Informacje pod nr tel. 55-239-39-03
     
     Zespół Szkół Akademickich w Elblągu, ul. Lotnicza 2 (budynek EUH-E)
• Niepubliczna Szkoła Podstawowa
• Niepubliczne Gimnazjum Akademickie
     
www.zsa.elblag.pl
     
------------- Reklama -------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl