UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

 • 2019-07-04 Jak mądrze wybrać kierunek studiów

  Elbląg. Jak mądrze wybrać kierunek studiów

  Dziś maturzyści poznają wyniki tegorocznych matur. Kolejnym ich krokiem będzie wybór odpowiedniego kierunku studiów. Przed przyszłym studentem jest wiele możliwości … studia humanistyczne czy techniczne, tryb stacjonarny czy niestacjonarny, uczelnia państwowa czy prywatna, i wreszcie zostać w rodzinnym mieście czy wyjechać? Im bliżej rekrutacji tym częściej pojawiają się pytania, na które nie zawsze potrafimy z pełnym przekonaniem odpowiedzieć. Jak sobie z tym poradzić i podjąć właściwą decyzję? – zaraz wszystko się wyjaśni!

 • 2019-06-28 Trwa budowa Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznych w EUH-E

  Elbląg. Trwa budowa Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznych w EUH-E

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna powstała 18 lat temu. W 2004 r. uczelnia uruchomiła pierwsze w mieście studia II stopnia, czyli studia magisterskie. Z naukami o zdrowiu placówka jest za pan brat od 2005 r., kiedy to powstał wydział nauk o zdrowiu z kierunkami takimi jak: fizjoterapia, ratownictwo medyczne i pielęgniarstwo. W ciągu ostatnich lat EUH-E wykształciła specjalistów, którzy po dziś dzień pracują nie tylko w elbląskich placówkach. Zobacz zdjęcia.

 • 2019-06-06 Musimy wziąć odpowiedzialność za naszą pracę

  Elbląg. Musimy wziąć odpowiedzialność za naszą pracę

  Zastanawiałeś się kiedyś, jak wykonujesz swoją pracę? Jak traktujesz swoich współpracowników i podwładnych? Czy czujesz się odpowiedzialny za owoce swojej pracy? W Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej odbyła się dziś (6 czerwca) Międzyuczelniana Konferencja Naukowa, podczas której dyskutowano o etyce i odpowiedzialności zawodowej.

 • 2019-05-30 Trwa budowa Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznych w EUH-E

  Elbląg. Trwa budowa Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznych w EUH-E

  Studenci Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej już w roku akademickim 2019/2020 będą mogli odbywać zajęcia w nowym obiekcie. Zobacz zdjęcia.

 • 2019-05-27 Rusza rekrutacja na bezpłatne studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu

  Elbląg. Rusza rekrutacja na bezpłatne studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu

  4 instytuty, 13 kierunków studiów, 24 specjalności, studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie w bezpłatnym trybie dziennym i popołudniowym oraz trybie zaocznym – jest z czego wybierać!

 • 2019-05-23 Naukowo to była czysta przyjemność

  Elbląg. Naukowo to była czysta przyjemność

  Tu pachnie, jak na budowie. - Powiedzmy sobie o betonie - zachęcał uczniów prowadzący zajęcia w laboratorium materiałów budowlanych i żelbetu. Dalej można było poznać tajemnice szyfrowania, dowiedzieć się, jak z kartki papieru wyczarować żabkę czy motylka, zagrać w grę pana Borsuka, a nawet "ugotować" sobie mydło. Festiwal Nauki i Sztuki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu to czysta przyjemność dla uczniów i przedszkolaków. Zobacz fotorelację.

 • 2019-05-15 Bezpieczni w NATO

  Elbląg. Bezpieczni w NATO

  Wieloletnie starania dyplomatyczne Polski, jak również reformy przeprowadzone w sferze obronności zaowocowały w 1999 r. przyjęciem Polski do NATO. Jak ta decyzja wpłynęła na poczucie bezpieczeństwa? Jak zmieniła się polska armia i jej zadania? O tym rozmawiano podczas konferencji w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej. Zobacz zdjęcia.

 • 2019-05-09 Mesajah gwiazdą kosmicznej imprezy

  Elbląg. Mesajah gwiazdą kosmicznej imprezy

  Pochód ulicami miasta, MasterChef Grillowania czy występ gwiazdy wieczoru - Mesajaha to atrakcje przygotowane na Turbinalia 2019. „Kosmiczna impreza” rozpocznie się 30 maja i potrwa dwa dni. Będzie się działo - zapowiada organizator, czyli Państowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu.

 • 2019-04-29 Inauguracja roku akademickiego EUH-E odbędzie się w nowym otoczeniu!

  Elbląg. Inauguracja roku akademickiego EUH-E odbędzie się w nowym otoczeniu!

  Studenci już w 2019 roku będą mieli możliwość nauki w nowoczesnym Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej. Zobacz zdjęcia.

 • 2019-04-27 To oni będą przy nas w chorobie

  Elbląg. To oni będą przy nas w chorobie

  Dla wielu z nich to kolejna ścieżka zawodowa, inni będą nią kroczyli po raz pierwszy. Za nimi 3,5 – letnie studia, wiele godzin nauki oraz praktyk. Przed sobą mają sporo wyzwań, którym będą musieli sprostać, ale entuzjazmu oraz solidnego przygotowania im nie brakuje. Absolwentki i absolwenci kierunku pielęgniarstwo na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej uroczyście odebrali dyplomy, zaświadczenia o prawie wykonywania zawodu oraz przeszli czepkowanie. - Wybraliście jeden z najszlachetniejszych zawodów, pamiętajcie o tym - mówił prof. Marek Grzybiak, dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu. Zobacz więcej zdjęć. 

 • 2019-04-16 Gdy plaster nie wystarczy

  Elbląg. Gdy plaster nie wystarczy

  Wiek pacjenta ma znaczenie. Podobnie, jak dieta, stan odporności, urazy, przyjmowane leki. Te czynniki mają wpływ na proces gojenia się rany. Ważny jest także rozmiar uszkodzenia i dotychczasowe leczenie. Uczestnicy konferencji naukowo-szkoleniowej pt. „Postępowanie z raną przewlekłą” poszerzali swoją wiedzę na temat tego, jak ulżyć choremu w cierpieniu i jak przywrócić mu zdrowie. - Musimy ciągle się uczyć, by skutecznie pomagać - podkreślali medycy. Zobacz zdjęcia.

 • 2019-04-09 Chcą zrobić porządną imprezę dla wszystkich

  Elbląg. Chcą zrobić porządną imprezę dla wszystkich

  - Ubiegłoroczne Turbinalia nie cieszyły się dobrą opinią zarówno wśród studentów, jak i elblążan. Obchodzone było wtedy dwudziestolecie uczelni i wszyscy oczekiwali juwenaliów z prawdziwego zdarzenia – mówi Weronika Wójcik, przewodnicząca Rady Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Rok temu świętowano skromnie, bo tylko przez dwa dni, zabrakło koncertów plenerowych dla wszystkich mieszkańców. W tym roku ma być inaczej.

 • 2019-04-08 Nagroda dla Informatyki

  Elbląg. Nagroda dla Informatyki

  Decyzją Komisji Akredytacyjnej Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Informatyka w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu uzyskał Certyfikat Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” 2019 oraz Certyfikat nadzwyczajny - Laur Innowacyjności.

 • 2019-04-05 EUH-E stawia na ekonomię społeczną

  Elbląg. EUH-E stawia na ekonomię społeczną

  Rozwój gospodarczy musi iść w parze z rozwojem społecznym i to lokalnym. To jeden z wniosków konferencji naukowej, zorganizowanej w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej. Uczelnia również będzie wprowadzać w życie tę ideę, a to dzięki porozumieniu z władzami województwa warmińsko-mazurskiego. Zobacz zdjęcia.

Google

Sondaż portElu

 • 2019-06-07 Dzień Ekonomii Społecznej w EUH-E

  Elbląg. Dzień Ekonomii Społecznej w EUH-E

  W sobotę, 8 czerwca w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych uruchomi stanowisko informacyjne na temat ekonomii społecznej. Studenci będą mogli porozmawiać z ekspertami na temat tego typu działalności społeczno-gospodarczej. Dostępne będą również materiały informacyjne.

 • 2019-06-07 Będą kształcić magistrów

  Elbląg. Będą kształcić magistrów

  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu w ostatnich dniach otrzymała pozytywną decyzję Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie nadania uprawnień do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku pedagogika specjalna oraz uprawnień do prowadzenia studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku studia menadżersko-prawne.

 • 2019-06-05 Czy etyka zawodowa jest potrzebna?

  Elbląg. Czy etyka zawodowa jest potrzebna?

  W czwartek, 6 czerwca o godz. 10 w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu odbędzie się XIV Międzyuczelniana Konferencja Naukowa – inspiracje św. Jana Pawła II dla współczesności – „Czy etyka zawodowa jest potrzebna - Refleksje wokół kondycji etycznej i odpowiedzialności zawodowej”.

 • 2019-05-20 Festiwal Nauki w PWSZ w Elblągu

  Elbląg. Festiwal Nauki w PWSZ w Elblągu

  Już w czwartek, 23 maja w godz. 9-14 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu po raz kolejny zaprasza wszystkich mieszkańców Elbląga na piknik naukowy organizowany w budynku uczelni przy al. Grunwaldzkiej 137.

 • 2019-04-16 Dialog obywatelski w PWSZ

  Elbląg. Dialog obywatelski w PWSZ

  W środę, 17 kwietnia, o godz. 11 w auli Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu przy al. Grunwaldzkiej odbędzie się spotkanie z cyklu Dialog Obywatelski pt. "Europa wspólnych wartości i celów. Polska w UE”.

 • 2019-04-12 Postępowanie z raną przewlekłą

  Elbląg. Postępowanie z raną przewlekłą

  W poniedziałek, 15 kwietnia w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej, ul. Lotnicza 2 odbędzie się konferencja naukowo-szkoleniowa pt. „Postępowanie z raną przewlekłą”.

 • 2019-04-05 Ile jesteś wart? – wykład otwarty

  Elbląg. Ile jesteś wart? – wykład otwarty

  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu zaprasza na wykład otwarty pt.: „Ile jesteś wart?”, a poprowadzi go pan Jarosław Jarosz – pedagog, terapeuta rodzinny, teolog i pastor.

 • 2019-04-01 O szansach i zagrożeniach rozwoju społeczno-gospodarczego na konferencji

  Elbląg. O szansach i zagrożeniach rozwoju społeczno-gospodarczego na konferencji

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna zaprasza na na konferencję pt. "Szansa i zagrożenia rozwoju społeczno-gospodarczego. Rola ekonomii społecznej w rozwoju społeczeństw". Odbędzie się ona w czwartek, 4 kwietnia w siedzibie EUH-E. Udział w konferencji jest bezpłatny.

 • 2019-03-19 Bo angielski na pewno się przyda

  Elbląg. Bo angielski na pewno się przyda

  15 marca odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom I edycji Studiów Podyplomowych Języków w Wychowaniu Przedszkolnym I Edukacji Wczesnoszkolnej.

 • 2019-03-04 Podyplomówka świętowała dwudziestolecie

  Elbląg. Podyplomówka świętowała dwudziestolecie

  W piątek, 1 marca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego połączone z jubileuszem 20-lecia istnienia podyplomowych studiów „Organizacji i zarządzania oświatą”. 30-osobowa grupa nauczycieli uzyskała kwalifikacje do pełnienia funkcji kierowniczych w oświacie.

 • 2019-02-11 EUH-E na targach edukacyjnych w Chojnicach

  Elbląg. EUH-E na targach edukacyjnych w Chojnicach

  7 lutego Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna wzięła udział w Powiatowych Targach edukacyjnych Akademus w Chojnicach, zachęcając tegorocznych i przyszłorocznych maturzystów do wyboru studiów na naszej uczelni.

 • 2019-01-09 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu już gra z WOŚP

  Elbląg. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu już gra z WOŚP

  Co roku społeczność akademicka elbląskiej PWSZ włącza się w zbiórkę organizowaną przez Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja wydarzenia przebiegła pod hasłem „Loteria dobroci”.

 • 2018-12-12 W święta dzielą się z innymi

  Elbląg. W święta dzielą się z innymi

  Okres Świąt Bożego Narodzenia to bardzo wyjątkowy i magiczny czas. Są to chwile, kiedy w sercach każdego z nas budzi się to co dobre, i tą dobrocią chcemy się dzielić z innymi. Jak co roku, również i tym razem studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Elblągu podejmują różnego rodzaju przedsięwzięcia charytatywne.

 • 2018-11-22 Bezpłatne szkolenie dla pielęgniarek i położnych

  Elbląg. Bezpłatne szkolenie dla pielęgniarek i położnych

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu zaprasza na bezpłatne szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych. Celem szkoleń jest podniesienie kwalifikacji zawodowych w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki dla pielęgniarek oraz pielęgniarstwa neonatologicznego dla pielęgniarek i położnych w dziedzinie:

To kupisz w pasażu portElu

Plecaki i tornistry
Plecaki i tornistry
Szkolna Wyprawka
Powrót Do Szkoły
Reklama