UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

 • 2019-02-26 Widoczne efekty budowy Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w EUH-E

  Elbląg. Widoczne efekty budowy Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w EUH-E

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu realizuje projekt „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

 • 2019-02-22 Tutaj powstanie dronarium

  Elbląg. Tutaj powstanie dronarium

  Dronarium, pracownię projektowania 3D i pracownie dla kół naukowych chce zbudować Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu. Inwestycja opiewa na 20 milionów złotych i ma być gotowa do końca 2021 roku.

 • 2019-02-21 ELA dała PWSZ milion złotych

  Elbląg. ELA dała PWSZ milion złotych

  Dodatkowy milion złotych z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego trafi do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. To nagroda za wysokie miejsce w rankingu ELA, promującym jakość nauczania w uczelniach wyższych i uwzględniającym losy ich absolwentów.

 • 2019-02-13 Start do nowego biznesu

  Elbląg. Start do nowego biznesu

  15 kolejnych osób założyło w Elblągu firmy dzięki pomocy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Przez najbliższy rok będą działać w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości, korzystając bezpłatnie m.in. z usług księgowych, doradczych, marketingowych, informatycznych i powierzchni biurowej. Zobacz zdjęcia.

 • 2018-12-31 Trwa budowa Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w EUH-E

  Elbląg. Trwa budowa Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w EUH-E

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu realizuje projekt „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

 • 2018-11-30 EUH-E rozbudowuje się o Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

  Elbląg. EUH-E rozbudowuje się o Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu realizuje projekt „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

 • 2018-10-30 Rusza budowa Centrum Symulacji w EUH-E

  Elbląg. Rusza budowa Centrum Symulacji w EUH-E

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna rozpoczyna budowę Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej. Inwestycja warta około 20 milionów złotych ma być gotowa do końca września przyszłego roku.

 • 2018-10-25 Studenci na progu XXII wieku

  Elbląg. Studenci na progu XXII wieku

  Jak komputery się uczą? Jak rozwija się sztuczna inteligencja czy inteligencja geoprzestrzenna? O tym m.in. mogli się dowiedzieć studenci i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych podczas pierwszego dnia konferencji, organizowanej w PWSZ  przez elbląskie koło Międzynarodowego Instytutu Inżynierów Elektryków i Elektroników. To światowa organizacja, zrzeszająca 400 tysięcy członków na całym świecie, w Polsce należy do niej ponad 1000 osób. Zobacz zdjęcia z konferencji.

 • 2018-10-18 Studenci będą dyskutować o innowacji

  Elbląg. Studenci będą dyskutować o innowacji

  Studenci Koła Naukowego IEEE Elblag Student Branch działającego w Instytucie Informatyki Stosowanej im. Krzysztofa Brzeskiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu są w trakcie przygotowań do wydarzenia IEEE Students & Young Professionals Meeting, które odbędzie się w dniach 25-27 października na elbląskiej uczelni. Jest to trzecia edycja ogólnopolskiego wydarzenia i w tym roku to elbląskim studentom przypadła jego organizacja.

 • 2018-09-29 W tym roku "rządzą" pielęgniarki

  Elbląg. W tym roku "rządzą" pielęgniarki

  Dziś (29 września) początek roku akademickiego świętowała Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna. Oprócz władz uczelni i nauczycieli akademickich na sali licznie zgromadzili się studenci. Najliczniejszą grupę stanowiły studentki pielęgniarstwa. Nam opowiedziały o blaskach i cieniach tego zawodu. Zobacz zdjęcia.

 • 2018-09-28 Dla nich to nowy rozdział w życiu

  Elbląg. Dla nich to nowy rozdział w życiu

  Uroczyste "Gaudeamus" zaśpiewali dziś (28 września) nauczyciele akademiccy i studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Uroczystość zamknęła obchody jubileuszu 20-lecia uczelni. Dla większości studentów obecnych na 21. inauguracji roku akademickiego było to nowe doświadczenie. Sprawdziliśmy, czy mają jakieś obawy, a może cieszą się na myśl o studiowaniu? Mówią przecież, że studia to najpiękniejszy okres w życiu człowieka. Zobacz zdjęcia.

 • 2018-09-27 20 wiśni na dwudziestolecie PWSZ

  Elbląg. 20 wiśni na dwudziestolecie PWSZ

  Po jednym drzewie na każdy rok istnienia uczelni. Czyli dwadzieścia – tyle wiśni zasadziła kadra naukowa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w parku im. generała Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego. Zobacz zdjęcia.

 • 2018-09-26 Ostatnie dni rekrutacji – nie czekaj, wybierz swój kierunek w EUH-E!

  Elbląg. Ostatnie dni rekrutacji – nie czekaj, wybierz swój kierunek w EUH-E!

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu prowadzi rekrutację na studia. Uczelnia oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie), studiów II stopnia (studia magisterskie) i jednolitych studiów magisterskich. W ofercie znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych. Nie czekaj, wybierz swój kierunek!

 • 2018-09-17 Tu warto studiować!

  Elbląg. Tu warto studiować!

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu prowadzi rekrutację na studia. Uczelnia oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie), studia II stopnia (studia magisterskie), jednolite studia magisterskie. W ofercie znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych. Nie czekaj, wybierz swój kierunek!

Google

Sondaż portElu

 • 2018-11-19 Dyskutowali o handlu ludźmi

  Elbląg. Dyskutowali o handlu ludźmi

  W piątek (16 listopada) odbyło się sympozjum naukowe pt. Oferta pracy czy handel ludźmi. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Elbląską Uczelnię Humanistyczno-Ekonomiczną, Placówkę Straży Granicznej w Elblągu i Urząd Miejski w Elblągu.

 • 2018-11-09 100 lat Niepodległej w PWSZ

  Elbląg. 100 lat Niepodległej w PWSZ

  Wczoraj (8 listopada) w wypełnionej po brzegi auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu po raz kolejny zabrzmiał Mazurek Dąbrowskiego. Tak uczelnia rozpoczęła świętowanie 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 • 2018-11-05 100 lat Niepodległej w PWSZ

  Elbląg. 100 lat Niepodległej w PWSZ

  Rektor PWSZ w Elblągu zaprasza na uroczyste obchody Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę, które odbędą się 8 listopada o godz. 14 w auli PWSZ w Elblągu przy alei Grunwaldzkiej 137. Spotkanie zatytułowane jest: "100 lat Niepodległej".

 • 2018-10-02 Obcokrajowcy studiują w Elblągu

  Elbląg. Obcokrajowcy studiują w Elblągu

  Wzorem lat ubiegłych również i w tym roku elbląska PWSZ-tka w swoich murach gości studentów z zagranicznych uczelni partnerskich. W obecnym roku akademickim z bogatej oferty kształcenia skorzysta łącznie 23 zagranicznych studentów z Firat University (Turcja), Recep Tayyip Erdogan University (Turcja), University of South Bohemia (Czechy), University of Castilla-La Mancha (Hiszpania) i Universidad de Oviedo (Hiszpania).

 • 2018-09-24 Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 w EUH-E

  Elbląg. Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 w EUH-E

  Już po raz 17. w EUH-E zabrzmi Gaudeamus igitur. W związku z tym Rektor Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu prof. dr Zdzisław Dubiella, zaprasza na Inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 29 września o godz. 10w a uli 215 w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu.

 • 2018-09-03 Studenci z Karlsruhe na elbląskiej uczelni

  Elbląg. Studenci z Karlsruhe na elbląskiej uczelni

  Już po raz trzynasty Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu przez trzy tygodnie organizuje warsztaty informatyczne dla niemieckich studentów z Walter-Eucken-Schule.

 • 2018-07-12 Co dalej z ciepłem w Elblągu?

  Elbląg. Co dalej z ciepłem w Elblągu?

  W poniedziałek 16 lipca o godz. 12 trójmiejski oddział Stowarzyszenia Młodzi dla Polski organizuje panel dyskusyjny pn. „Co dalej z ciepłem?” w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej.

 • 2018-05-23 20 km na XX-lecie PWSZ

  Elbląg. 20 km na XX-lecie PWSZ

  Już 26 maja rusza Rowerowy Rajd PWSZ w Elblągu. Uczestnicy będą mieli do pokonania około 20 kilometrów symbolizujących 20-lecie uczelni. Cykliści wystartują o godz. 11 z parkingu przy ul. Wojska Polskiego, kolejno przejadą ulicami: Bema, Armii Krajowej, Browarną, Mazurską aż do Nowakowa.

 • 2018-05-22 Uczucia i toleracja w relacjach międzyludzkich

  Elbląg. Uczucia i toleracja w relacjach międzyludzkich

  Wydział Administracji i Nauk Społecznych Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu zaprasza rodziców na bezpłatne warsztaty w ramach kierunku pedagogika pod hasłem „Uczucia i toleracja w relacjach międzyludzkich". Warsztaty odbędą się 27 maja o godz. 10 w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2. Wstęp wolny.

 • 2018-05-18 Studenci przejdą ulicami Elbląga

  Elbląg. Studenci przejdą ulicami Elbląga

  W najbliższy wtorek (22 maja) w godz. 12-13 studenci przejdą ulicami Elbląga w ramach pochodu "Turbinalia 2018". Informujemy, że z uwagi na przemarsz studentów na niektórych ulicach miasta mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

 • 2018-05-14 Św. Jan Paweł II inspiracją dla ludzi nauki

  Elbląg. Św. Jan Paweł II inspiracją dla ludzi nauki

  10 maja już po raz trzynasty odbyła się międzyuczelniana konferencja naukowa zatytułowana „Ku rzeczom nowym naszych czasów – inspiracje św. Jana Pawła II dla współczesności”.

 • 2018-05-08 O Janie Pawle II na konferencji

  Elbląg. O Janie Pawle II na konferencji

  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu, Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu i Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Elbląskiej w Elblągu zapraszają na XIII Międzyuczelnianą Konferencję Naukową "Inspiracje Jana Pawła II dla współczesności", która odbędzie się w czwartek, 10 maja o godz. 12 w auli PWSZ w Elblągu, aleja Grunwaldzka 137.

 • 2018-04-30 Święto Konstytucji w PWSZ

  Elbląg. Święto Konstytucji w PWSZ

  - Konstytucja jest dokumentem najważniejszym w państwie, a traktuje się ją jak kawałek papieru, co nie powinno mieć miejsca – mówił dr hab. Piotr Uziębło podczas obchodów święta Konstytucji 3 Maja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. Uczelnia z uwago na długi weekend świętowała już 26 kwietnia.

 • 2018-04-24 Obchody 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

  Elbląg. Obchody 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

  Rektor PWSZ w Elblągu zaprasza na obchody 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość odbędzie się w czwartek, 26 kwietnia o godz. 14 w auli PWSZ w Elblągu przy al. Grunwaldzkiej 137.

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Reklama