UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

 • 2018-09-26 Ostatnie dni rekrutacji – nie czekaj, wybierz swój kierunek w EUH-E!

  Elbląg. Ostatnie dni rekrutacji – nie czekaj, wybierz swój kierunek w EUH-E!

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu prowadzi rekrutację na studia. Uczelnia oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie), studiów II stopnia (studia magisterskie) i jednolitych studiów magisterskich. W ofercie znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych. Nie czekaj, wybierz swój kierunek!

 • 2018-09-17 Tu warto studiować!

  Elbląg. Tu warto studiować!

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu prowadzi rekrutację na studia. Uczelnia oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie), studia II stopnia (studia magisterskie), jednolite studia magisterskie. W ofercie znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych. Nie czekaj, wybierz swój kierunek!

 • 2018-09-14 Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatnych studiach w Elblągu

  Elbląg. Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatnych studiach w Elblągu

  Rekrutacja na studia to obecnie temat numer jeden dla absolwentów szkół średnich. Od tej decyzji zależy w dużej mierze ich przyszłość na gruncie zawodowym. Choć wybrany kierunek studiów czy specjalność nie zawsze determinują wykonywany później zawód, to jednak większych problemów ze znalezieniem perspektywicznej i dobrze płatnej pracy nie mają (i raczej mieć nie będą) absolwenci kierunków inżynierskich czy związanych z rachunkowością. Podobne perspektywy zatrudnienia czekają na absolwentów kierunków filologicznych.

 • 2018-09-11 Dziś wyniki matur poprawkowych - czekamy na Ciebie!

  Elbląg. Dziś wyniki matur poprawkowych - czekamy na Ciebie!

  Nadszedł dzień ogłoszenia wyników matur poprawkowych! Gratulujemy wszystkim tym, którym się udało i wkrótce otrzymają świadectwo dojrzałości. Zdany egzamin maturalny otwiera wam drogę na wymarzone studia. Nie martwcie się, że w niektórych uczelniach nabór został już zamknięty - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu wydłużyła rekrutację do 19 września 2018 r.

 • 2018-09-07 Fajna kasa dla studentów?

  Elbląg. Fajna kasa dla studentów?

  Studia dzienne w PWSZ w Elblągu, tak jak w innych publicznych uczelniach są bezpłatne. Jednak już samo życie studenckie trochę kosztuje, zwłaszcza gdy uczelnia znajduje się poza miejscem zamieszkania. Studia w elbląskiej PWSZ można jednak odbyć za darmo, a nawet w trakcie nich nieźle zarobić! Jak to możliwe?

 • 2018-08-08 Administracja skarbowa – pożądany kierunek już w PWSZ w Elblągu!

  Elbląg. Administracja skarbowa – pożądany kierunek już w PWSZ w Elblągu!

  Administracja skarbowa to nowa propozycja Instytutu Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, która od najbliższego roku akademickiego prowadzona będzie w ramach kierunku Administracja. Studia na tej specjalności są bezpłatne, prowadzone w trybie dziennym, trwają 3,5 roku i kończą się tytułem licencjata.

 • 2018-07-10 Takich magistrów jeszcze w Elblągu nie było

  Elbląg. Takich magistrów jeszcze w Elblągu nie było

  29 absolwentów kierunku pedagogika, specjalność pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z arteterapią oraz wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w PWSZ w Elblągu odebrało dziś dyplomy. To pierwsi studenci z tytułem magistra w historii tej uczelni. Zobacz zdjęcia.

 • 2018-07-05 Tu warto studiować!

  Elbląg. Tu warto studiować!

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu prowadzi rekrutację na studia. Uczelnia oferuje kształcenie na poziomie studiów I stopnia (studia licencjackie), studia II stopnia (studia magisterskie) i jednolite studia magisterskie. W ofercie znajduje się także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych. Nie czekaj, wybierz swój kierunek!

 • 2018-06-29 PWSZ: Dwudziestolatka z szansą na rozwój

  Elbląg. PWSZ: Dwudziestolatka z szansą na rozwój

  - Może martwić liczba studentów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu, ale nowa ustawa o szkolnictwie wyższym jest dla takich uczelni szansą rozwoju – przekonywał w Elblągu Sebastian Skuza, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Dzisiaj elbląska PWSZ świętuje uroczyście jubileusz 20-lecia.

 • 2018-06-29 EUH-E zapewni lepsze warunki kształcenia praktycznego

  Elbląg. EUH-E zapewni lepsze warunki kształcenia praktycznego

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu realizuje projekt „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

 • 2018-06-13 Ruszyła rekrutacja na bezpłatne studia w PWSZ w Elblągu

  Elbląg. Ruszyła rekrutacja na bezpłatne studia w PWSZ w Elblągu

  4 instytuty, 11 kierunków, 26 specjalności, studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie w trybie dziennym, popołudniowym i zaocznym – jest z czego wybierać!

 • 2018-06-12 W sieci nikt nie jest anonimowy

  Elbląg. W sieci nikt nie jest anonimowy

  Hejt - niebezpieczne narzędzie w rękach każdego użytkownika Internetu. Przypadki mowy nienawiści, poniżania, wyśmiewania czy stalkingu są codziennym zjawiskiem i zawsze prowadzą do przykrych konsekwencji. Według wyników ankiety, przeprowadzonej wśród uczniów elbląskich szkół podstawowych i gimnazjów, aż 50 proc. przypadków cyberprzemocy nie jest zgłaszanych do rodziców, przyjaciół bądź nauczycieli.

 • 2018-06-09 To była dobra zabawa ze szczyptą rywalizacji

  Elbląg. To była dobra zabawa ze szczyptą rywalizacji

  Rywalizacja między wydziałami to tylko przykrywka dla uczelnianej integracji i dobrej zabawy. Słoneczne Nadbrzeże przejęli elbląscy studenci, by zmierzyć się w zawodach zorganizowanych przez klub uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Wyższej Szkoły w Elblągu. Zobacz więcej zdjęć. 

 • 2018-05-29 EUH-E rozbudowuje się o Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

  Elbląg. EUH-E rozbudowuje się o Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu realizuje projekt „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Google

Sondaż portElu

 • 2018-04-19 Festiwal Nauki już za tydzień

  Elbląg. Festiwal Nauki już za tydzień

  W czwartek, 26 kwietnia w godz. 9 – 14 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu po raz kolejny serdecznie zaprasza na piknik naukowy organizowany w budynku uczelni przy al. Grunwaldzkiej 137.

 • 2018-04-19 Dyplomatorium absolwentów pielęgniarstwa EUH-E

  Elbląg. Dyplomatorium absolwentów pielęgniarstwa EUH-E

  Rektor Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu prof. dr Zdzisław Dubiella i dziekan wydziału Nauk o Zdrowiu EUH-E prof. zw. dr hab. Jan Talar zapraszają na uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom kierunku pielęgniarstwo studiów I stopnia. Wydarzenie odbędzie się w dniu 20 kwietnia w auli 215 (I piętro) o godz. 17 w EUH-E przy ulicy Lotniczej 2.

 • 2018-04-16 Studenci zaprezentują swoje prace

  Elbląg. Studenci zaprezentują swoje prace

  W czwartek (19 kwietnia) o godz. 13.30 w Galerii Filar Sztuki PWSZ w Elblągu przy al. Grunwaldzkiej 137 odbędzie się wernisaż prac „Grafiki studenckiej”.

 • 2018-04-16 W EUH-E o porcie Elbląg

  Elbląg. W EUH-E o porcie Elbląg

  Rektor Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu, prof. dr Zdzisław Dubiella i dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu, prof. zw. dr hab. Andrzej Sylwestrzak zapraszają do udziału w seminarium naukowym na temat "Setnej rocznicy Niepodległości Polski. Port Elbląg i drogi wodne północno - wschodniej Polski - wczoraj, dziś i jutro". Seminarium odbędzie się 19 kwietnia o godz. 9:30 w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu w auli 12L. Wstęp wolny.

 • 2018-03-26 Studenci spotkają się z dyplomatką ambasady USA

  Elbląg. Studenci spotkają się z dyplomatką ambasady USA

  We wtorek, 27 marca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu odbędzie się spotkanie studentów z dyplomatką Ambasady USA w Warszawie, panią Sonnet Frisbie - Second Secretary - Consul, Trade and Investment Officer.

 • 2018-03-13 W EUH-E o rocznicy niepodległości Polski

  Elbląg. W EUH-E o rocznicy niepodległości Polski

  W Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu odbędzie się seminarium naukowe „Setna rocznica niepodległości Polski – problemy bezpieczeństwa Polski w XXI wieku”, które odbędzie się 16 marca o godz. 9.30 w auli 07L w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu.

 • 2018-03-09 Oni kochają języki obce

  Elbląg. Oni kochają języki obce

  Za nami szósta edycja obchodów Dnia Lingwistycznego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. 8 marca najgłośniej rozbrzmiewającym językiem w Instytucie Pedagogiczno-Językowym był język angielski i niemiecki. Uczestnikami imprezy byli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Elbląga, Pasłęka, Braniewa i Nowego Dworu Gdańskiego. Głównym celem spotkania było doskonalenie znajomości języków obcych oraz rozwijanie zdolności krasomówczych wśród młodzieży.

 • 2018-03-06 Dziś obchodzimy Europejski Dzień Logopedy

  Elbląg. Dziś obchodzimy Europejski Dzień Logopedy

  6 marca to Europejski Dzień Logopedy, który obchodzony jest we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Podkreślenie znaczenia tego święta jest niezwykle istotne na etapie edukacji przedszkolnej oraz szkolnej i ma ono na celu zachęcenie rodziców, by nie zwlekali z konsultacją u specjalisty dziecka, które ma problem z mówieniem. W tym roku w obchody święta włączyła się Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 8 oraz Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 1 i nr 2.

 • 2018-03-05 Europejski Dzień Logopedy już we wtorek

  Elbląg. Europejski Dzień Logopedy już we wtorek

  W ramach obchodów XX-lecia Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu 6 marca w godz. 10-12 odbędą w Instytucie Pedagogiczno-Językowym przy ul. Czerniakowskiej 22. uroczyste obchody Europejskiego Dnia Logopedy.

 • 2018-02-26 Rozmowy o wielkich Polakach i świadectwach polskości na Białorusi

  Elbląg. Rozmowy o wielkich Polakach i świadectwach polskości na Białorusi

  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu oraz Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu zapraszają studentów, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie ze Stanisławem Poczobutem-Odlanickim pt. Aby pamiętać... - rozmowy o wielkich Polakach i ważnych świadectwach polskości na Białorusi. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 1 marca, o godz. 13 w sali 23 Instytutu Pedagogiczno-Językowego przy ul. Czerniakowskiej 22.

 • 2018-02-23 PWSZ objęła patronat nad uniwersytetem

  Elbląg. PWSZ objęła patronat nad uniwersytetem

  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu objęła patronatem naukowym Stowarzyszenie „Uniwersytet III Wieku w Braniewie”. Umowę o współpracy podpisali: rektor PWSZ w Elblągu prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk, prorektor ds. organizacyjnych PWSZ w Elblągu dr Irena Sorokosz, prezes stowarzyszenia Krystyna Jarmałkowicz oraz skarbnik Danuta Dąbrowska.

 • 2018-02-15 EUH-E z kolejną umową o współpracy

  Elbląg. EUH-E z kolejną umową o współpracy

  Dziś (15 lutego) podpisana została umowa o współpracy pomiędzy Elbląską Uczelnią Humanistyczno-Ekonomiczną w Elblągu a III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Elblągu.

 • 2018-01-15 Maraton Fitness na 20-lecie PWSZ w Elblągu

  Elbląg. Maraton Fitness na 20-lecie PWSZ w Elblągu

  20 stycznia o godz. 16 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy alei Grunwaldzkiej 135 w Elblągu wystartuje trzygodzinny Maraton Fitness z okazji 20-lecia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.

 • 2018-01-05 Uczelniany chór zaśpiewa kolędy

  Elbląg. Uczelniany chór zaśpiewa kolędy

  7 stycznia w kościele pw. Bł. Doroty z Mątów w Elblągu na mszy św. o godz. 12.30 wystąpi Akademicki Chór PWSZ w Elblągu z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego, w skład którego wchodzą uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych w Elblągu. W repertuarze znajdą się kolędy bożonarodzeniowe.

To kupisz w pasażu portElu

Polar z haftem
Naszywka HERB ELBLĄGA
Naszywka GODŁO
Naszywki
Reklama