Elbląg E-Commerce Coordinator

E-Commerce Coordinator

STELLA GREEN  to marka własna firmy ML Sp. z o.o. - lidera produkcji recyklatów w Europie Środkowo-Wschodniej sprzedawanych pod marką ML Polyolefins.  STELLA GREEN  to wiodący  producent systemów stabilizacji powierzchni oraz produktów dla budownictwa i ogrodów. Dynamicznie rozwijająca się firma na rynkach zagranicznych i w Polsce.  Nowoczesne proekologiczne rozwiązania doceniane w całej Europie, na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Nowoczesne maszyny i technologie. Wzrost sprzedaży, nowe rynki i ambitny zespół.

www.stellagreen.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gronowo Górne k/Elbląga

Jakie obowiązki na Ciebie czekają?

  • Tworzenie i zarządzanie sprzedażą na rynku internetowym
  • Planowanie, kontrola i optymalizacja procesów logistycznych, wprowadzanie zmian oraz usprawnień,
  • Produktowe i cenowe monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych w zakresie e-commerce
  • Analiza sprzedaży oraz wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży internetowej
  •  Zarządzanie narzędziami marketingowymi w zakresie e-commerce
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy

Jakich kandydatów szukamy?

  • Z ugruntowane doświadczeniem w podobnej roli, chętnie po stronie prowadzenia własnego e-sklepu lub współtworzeniu i rozwijaniu sklepu e-commerce;
  • Ze znajomością całego procesu e-commerce;
  • Znających język angielskiego lub/i niemiecki (dalszy rozwój międzynarodowy);
  • Cechujących się wysoką samodzielnością w działaniu, umiejętnością poszukiwania rozwiązań;
  • Gotowych do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin, stacjonarnie
  • Posiadających prawo jazdy kategorii B

Co oferujemy?

  • Zdobycie nowych doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • Decyzyjność na zajmowanym stanowisku
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w przyjaznej, swobodnej atmosferze
  • Stabilność zatrudnienia
  • System wynagrodzeń adekwatny do umiejętności i doświadczenia.

Osoby zainteresowane współpracą z nami i chcące się więcej dowiedzieć nt. oferty, prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@stellagreen.pl ze wskazaniem w tytule lub treści mila nazwy stanowiska.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowa 7 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922)".

Informujemy, że Administratorem danych jest ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan(i) prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja

Adres:

ML sp. z o.o.; ul. Berylowa 7, 82-310 Gronowo Górne

WWW:

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.    poszukuje:OPERATORÓW  MASZYN

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.

poszukuje:

OPERATORÓW  MASZYN

Hurtownia opakowań jednorazowych El-Pack w Elblągu zatrudni na stanowisko

Hurtownia opakowań jednorazowych El-Pack w Elblągu zatrudni na stanowisko magazynier/kierowca

​​​​Zakres obowiązków:

- kompletowanie i wydawanie zamówień

- rozładunek dostaw do magazynu

- sprawdzanie dostarczonego towaru pod kątem jego kompletności i uszkodzeń

- dostarczanie zamówień do klientów na terenie miasta i okolic (w sezonie letnim Mierzeja Wiślana)

- po okresie próbnym i sprawdzeniu się możliwość zatrudnienia na stałe.

Skup Aut Osobowych i Dostawczych

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWYPLANTEO sp. z o. o.– Zielone Systemy Dachowe

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

PLANTEO sp. z o. o.– Zielone Systemy Dachowe

Doradca ds. blacharsko - lakierniczych – HADM Gramatowski

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Operatora maszyn CNC - dla osób doświadczonych i do przyuczenia
Zatrudnię nauczycielkę języka angielskiego.