UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 949415 z 2020-05-23 11:31:07

OFERTA PRACY BI-PLAST

POSZUKUJEMY KANDYDATA NA STANOWISKO:

MAGAZYNIER-KIEROWCA

Opis stanowiska:

  • Załadunek i rozładunek towaru

  • Dostarczanie towaru do klientów firmy,

  • Kontrola jakościowa i ilościowa towaru

  • Dbałość o stan materiałów na magazynie

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

    Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi  wózków widłowych mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B doświadczenie w prowadzeniu pojazdów do 3,5 t.

  • Dobra organizacja pracy

  • Solidność i rzetelność

  • Dyspozycyjność

  • Bardzo dobry stan zdrowia, praca wymaga siły, podnoszenie towarów, układanie i przemieszczanie towarów.

    Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Niezbędne narzędzia pracy

Podania, CV wraz ze zdjęciem proszę składać mailowo: praca@bi-plast.pl lub osobiście BI-PLAST Kazimierzowo 5E, 82-300 Elbląg

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BI-PLAST S.C.

z siedzibą w Elblągu Kazimierzowo 5E.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę BI-PLAST S.C. 82-300 Elbląg, Kazimierzowo 5E. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.”

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja
Kontakt

Adres:

BI-PLAST Kazimierzowo 5E, 82-300 Elbląg

WWW:

bi-plast.pl

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
<p><span style="font-size:16px"><span

FIRMA BUDOWLANA AND - BUD

Wykonujemy kompleksowe remonty, przebudowy, adaptacje.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie realizujemy projekty

trudne oraz wymagające w Elblągu i okolicach.

ZAPEWNIAMY SOLIDNOŚĆ ORAZ GWARANCJE NA WYKONANE USŁUGI!

Oferta obejmuje:

- technologia G/K

- sztukateria, dekoracja,

- prace budowlane,

- instalacje wewnętrzne.

<p><span style="color:rgb(0,47,52);

Nasza firma specjalizuje się w układaniu kostki brukowej i granitowej. Wykonujemy duże inwestycje oraz współpracujemy z klientami indywidualnymi na prywatnych posesjach. Wykonamy prace według projektu oraz indywidualnych wymagań klienta :-kompleksowe usługi brukarskie-wykonywanie tarasów i schodów z bruku-układanie kostki brukowej, -obrzeży, krawężników, palisady-opaski ogrodowe-podjazd do garaży-odwodnienia ( drenarze )

<p><span

Pracownik gospodarczy

<p><span style="font-size:18px"><span

KUPIĘ KAŻDE AUTO UŻYWANE !!!!!

  ZA DOBRE i NOWSZE AUTO PŁACĘ  80% WARTOŚCI !!!

GOTÓWKA I UMOWA OD RĘKI !!! INTERESUJĄ MNIE  AUTA W JAK NAJLEPSZYM STANIE Z ROCZNIKÓW OD 1993 DO 2015 W CELU DALSZEJ ODSPRZEDAŻY. MOGĄ BYĆ TAKŻE ZANIEDBANE, LEKKO USZKODOZNE DO NAPRAWY CZY REMONTU A  ROZBITE TYLKO POWYŻEJ ROCZNIKA 2000.  UWAGA !!! SAMOCHODY  TYPOWO NA ZŁOM MNIE NIE INTERESUJĄ  !!!!!

<p style="text-align:center"><strong><span

KINGDOM ELBLĄG

KRÓLESTWO NIERUCHOMOŚCI

NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE

  POD KLUCZ, IDEALNE DLA RODZINY

NOWA CENA

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

ZATRUDNIĘ PANIĄ
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń