Piątek 19-10-2018, imieniny Jana, Pawła
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.
Pokaż wyszukiwarkę ogłoszeń Liczba ogłoszeń: 7159

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Działka budowlana :  przemysłowa
Działka budowlana : przemysłowa
!!!    UWAGA  !!!    FIRMA BRUKARSKA PILNIE
!!! UWAGA !!! FIRMA BRUKARSKA PILNIE ZATRUDNI KAŻDĄ ILOŚĆ BRUKARZY ORAZ POMOCNIKÓW BRUKARZY. Wymagania: -pracowitość -umiejętnosć pracy w zespole -dyspozycyjnosć -trzeźwość -organizacja czasu pracy Wykształcenie kierunkowe nie jest ...
***ABC NIERUCHOMOŚCI***       DOM W SPOKOJNEJ
***ABC NIERUCHOMOŚCI*** DOM W SPOKOJNEJ OKOLICY o pow.93,25 m2 , działka o pow 1075 m2 zabudowa bliżniacza niskie koszta utrzymania Jasionno gm. Gronowie Elbląskim Więcej na stronie: http://www.abcn.pl/pl/oferta/AG01601/1/2/0/0/
KUPIĘ KAŻDE AUTO, PŁACĘ  GOTÓWKĄ OD RĘKI  !!!
KUPIĘ KAŻDE AUTO, PŁACĘ GOTÓWKĄ OD RĘKI !!! STAN OBOJĘTNY !!! GOTÓWKA I ODBIÓR OD ZARAZ !!! NOWSZE i STARSZE AUTA Z ROCZNIKÓW 1996-2017r. NAJLEPIEJ CAŁE ŁADNE I SPRAWNE. A TAKŻE PO WYPADKU, USZKODZONE, ZANIEDBANE, BEZ WAŻNYCH OPŁAT, ZBĘDNE, ANGLIKI, MOTOCYKLE i ...
Kasyno HIT CASINO Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S. A.

Ogłoszenia w kolejności zamieszczenia

HobbySprzedam  za 10 zł Ogł. nr 787194 z 2018-10-19

- Sprzedam segregatory encyklopedia Wielki Atlas
- Sprzedam segregatory encyklopedia Wielki Atlas Świata - stan idealny - 10 zł.
Reklama

Książki i podręcznikiSprzedam  za 25 zł Ogł. nr 787193 z 2018-10-19

"Kto jest kim w trylogii Henryka Sienkiewicza?"
"Kto jest kim w trylogii Henryka Sienkiewicza?" Zawistowski Władysław
"Album zawiera blisko tysiąc haseł osobowych (wszystkie nazwiska pojawiające się w "Trylogii"), uzupełnione setkami ilustracji: portretów, map, panoram bitew i kadrów z filmów. Autor z pietyzmem i wnikliwością odszukał historyczne pierwowzory bohaterów literackich, ustalił ich, herby i losy. "

Odzież i obuwieSprzedam  za 7 zł Ogł. nr 787192 z 2018-10-19

- Sprzedam spodnie - w pasie 98 cm, długość 96
- Sprzedam spodnie - w pasie 98 cm, długość 96 cm - 7 zł. - Sprzedam spodnie granat - w pasie 95 cm, długość 94 cm - 7 zł. - Sprzedam spodnie granat ciemny - w pasie 92 cm, długość 92 cm - 7 zł. - Sprzedam spodnie szare ciemne - w pasie 98,długość 96 cm - 7 zł.

Oferta z pasażu handlowego portElu: Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski

Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski

Oryginalny części Peugeot w nowym salonie Citroen HADM Gramatowski w Elblągu!

HADM Gramatowski

Warszawska 87

82 - 300 Elbląg

55 230 40 73

www.hadm.pl

Odzież i obuwieSprzedam  za 90 zł Ogł. nr 787191 z 2018-10-19

- Sprzedam garnitur wraz z kamizelka - kolor
- Sprzedam garnitur wraz z kamizelka - kolor stalowy - rozmiary 176/100,długość spodni 102.- 90 zł.

Odzież i obuwieSprzedam  za 10 zł Ogł. nr 787190 z 2018-10-19

- Sprzedam sweter rozpinany szary - 112/75 cm -
- Sprzedam sweter rozpinany szary - 112/75 cm - 10 zł. - Sprzedam sweter siwy jasny ze wzorami - 108/74 cm - 10 zł. - Sprzedam sweter rozpinany siwy - 114/75 cm - 10 zł.

ZatrudnięPraca za granicą Ogł. nr 787189 z 2018-10-19

Szukasz pracy w

Szukasz pracy w Holandii ?

 

Oferta pracy pralni w Eindhoven, dobre zarobki !!!

 

Skredytujemy Twój przejazd do Holandii !!!!

 

 

Książki i podręcznikiSprzedam  za 15 zł Ogł. nr 787188 z 2018-10-19

Literatura kobieca - "Załatw pogodę, ja zajmę
Literatura kobieca - "Załatw pogodę, ja zajmę się resztą" Renata Frydrych
Wciągająca, dobrze napisana, dobrze skrojona literatura kobieca.
Pełna humoru i zwrotów akcji opowieść o szczęściu, w które warto wierzyć i rodzinie, z którą można konie kraść. Niejednemu czytelnikowi otworzy oczy i wskaże nowy kierunek.

Książki i podręcznikiSprzedam  za 12 zł Ogł. nr 787187 z 2018-10-19

Literatura kobieca - "Nie moja córka"  Barbara
Literatura kobieca - "Nie moja córka" Barbara Delinsky
"Susan, samotna matka, dowiaduje się, że jej siedemnastoletnia córka Lily jest w ciąży. Potępienie otoczenia jest niemal jednoznaczne. Wkrótce wychodzi na jaw, że dwie najbliższe przyjaciółki Lily ze szkoły też spodziewają się dzieci. .. Mądra powieść o ważnych sprawach. "
Polecam

Książki i podręcznikiSprzedam  za 20 zł Ogł. nr 787186 z 2018-10-19

Powieść sensacyjna - Zagubiony klejnot" Scott
Powieść sensacyjna - Zagubiony klejnot" Scott Mariani
Świetny thriller, dla miłośników Dana Browna, Roberta Ludluma i Sama Bourne`a. Trzyma w napięciu do ostatnich stron, ciężko się oderwać.
Kolejna książka o przygodach Bena Hope`a, byłego komandosa SAS.

Książki i podręcznikiSprzedam  za 30 zł Ogł. nr 787185 z 2018-10-19

Mam do sprzedania książkę pt. "Wskaźniki
Mam do sprzedania książkę pt. "Wskaźniki marketingowe" prof. Roberta Kozielskiego.
Książka prawie nowa, brak śladów używania, książka stała na półce, twarda oprawa.
Ilość stron: 584
Format: 17x24 cm
Opis:"Książka zawiera dokładne omówienie 68 wskaźników marketingowych, które opisano według jednolitego schematu - od definicji, poprzez etapy obliczania i zastosowanie, po przykłady i studia przypadków. "
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń