Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Dodatkowe fundusze na pomoc

Elbląg, Dodatkowe fundusze na pomoc

Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem w Elblągu informuje, że do końca roku dysponuje jeszcze niewykorzystanymi środkami finansowymi z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej na pomoc w zakresie dostosowania lokalu mieszkalnego lub budynku mieszkalnego do potrzeb osoby pokrzywdzonej przestępstwem w przypadku, gdy utrata sprawności fizycznej nastąpiła w wyniku przestępstwa.

 W związku z powyższym uprzejmie informujemy osoby spełniające ww. kryteria o możliwości sfinansowania kosztów związanych np. z likwidacją barier architektonicznych w domu lub mieszkaniu, dostosowaniu łazienki lub innych pomieszczeń oraz wykonania innych prac dostosowujących lokal do potrzeb osoby niesprawnej.
     
     Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się w siedzibie Ośrodka przy ul. Związku Jaszczurczego 17/101 w Elblągu, a także pod adresem e-mail: esas_1@wp.pl oraz telefonicznie pod nr (55) 642-44-25.
     
     Informacje o wszystkich formach pomocy świadczonych przez Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem oraz wniosek o udzielenie pomocy dostępne są również na stronie www.pomocpokrzywdzonym.pl.
     
-------- Artykuł sponsorowany -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl