Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Edukacyjna Ściąga portElu. Studia w Trójmieście

Elbląg, Edukacyjna Ściąga portElu. Studia w Trójmieście

 Nie da się ukryć, że Trójmiasto jest najczęściej obieranym kierunkiem przez elbląskich maturzystów. Najczęściej jednak, wybierają oni dwie, trzy uczelnie, które są najpopularniejsze lub takie, na które kierują się ich znajomi. Czy to najlepszy wybór?

 Postanowiliśmy sprawdzić gdzie jeszcze można sięgnąć po tak pożądany tytuł magistra czy inżyniera. Oto zestawienie jakie dla Was przygotowaliśmy, a które może nie wydawać się tak oczywiste. Oto kilka naszych typów.
     
     Akademia Marynarki Wojennej - Edukacja z przyszłością. Prowadzimy unikatowe kierunki studiów, posiadamy nowoczesne laboratoria. Zapewniamy najlepsze wykształcenie oraz wsparcie w planowaniu kariery zawodowej. Z naszej oferty dydaktycznej AMW korzystają inne państwa, kierując do nas grupy studentów. Akademia Marynarki Wojennej to miejsce dla osób kreatywnych, chcących więcej. Prowadzimy studia w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym na 15 kierunkach. Studenci podejmujący studia stricte wojskowe kształcą się na kierunkach: nawigacja, mechanika i budowa maszyn, mechatronika oraz informatyka. Studenci, decydujący się na studia niewojskowe, mogą je podjąć aż na 13 kierunkach o kilkudziesięciu specjalnościach. W tej liczbie znajdują się także unikatowe i jedyne w Polsce kierunki oraz specjalności: Bezpieczeństwo morskie państwa w specjalnościach bezpieczeństwo w gospodarce morskiej, bezpieczeństwo w transporcie, spedycji i logistyce; Bezpieczeństwo narodowe i Bezpieczeństwo wewnętrzne w tym specjalności prowadzone w porozumieniu z Komendą Główną Policji, zawierające program szkolenia podstawowego dla kandydatów do służby w Policji; Systemy Informatyczne w bezpieczeństwie; Informatyka w specjalnościach Programowanie Robotów mobilnych, Programowanie aplikacji użytkowych: Nawigacja w specjalności - Hydrografia i Systemy Informacji Przestrzennej; Mechanika i Budowa Maszyn w specjalności Inżynierskie zastosowanie komputerów; Mechatronika w specjalnościach Techniki komputerowe w mechatronice; Automatyka i Robotyka; Pedagogika; Stosunki Międzynarodowe; Studia Marynistyczne. Pełną ofertę sprawdzicie na stronie i profilu. Dlaczego wart studiować w Akademii Marynarki Wojennej? Przede wszystkim ciekawa oferta studiów o unikatowych specjalnościach, możliwość zdobycia umiejętności praktycznych, aktywne koła studenckie, możliwość wyjazdów w ramach programów Erasmus+, komfortowe domy studenckie z zapleczem sportowym oraz, co dla każdego studenta najważniejsze… Delfinalia.
     
     Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Gdańsku - jest filią warszawskiego oddziału, który rokrocznie zdobywa czołowe miejsce w rankingu niepublicznych szkół wyższych czasopisma "Perspektywy" (3. miejsce w Polsce, najlepsza w kraju spośród uczelni technicznych). Uczelnia posiada w swojej ofercie dwa kierunki studiów: grafika - są to studia artystyczne na Wydziale Sztuki Nowych Mediów oraz informatyka - są to studia techniczne, po których ich absolwent otrzymuje tytuł inżyniera. Nie ma ścisłych limitów odnośnie liczby studentów. Rekrutacja na oba kierunki trwa do końca września. Absolwent studiów na kierunku informatyka w PJATK jest przygotowany do prac projektowych, implementacyjnych i wdrożeniowych we wszystkich obszarach przemysłu IT. Może pracować w działach związanych zarówno z technologiami sprzętowymi, utrzymaniem i pielęgnacją systemów, jak i związanych przede wszystkim z programowaniem. Zaproponowany profil kształcenia daje naszym absolwentom solidne podstawy do projektowania w zakresie grafiki statycznej, interaktywnej, fotografii, krótkich form filmowych, wideoklipów, gier komputerowych, stron internetowych, interfejsów użytkownika oraz projektowania płaskiego i przestrzennego informacji wizualnej. Absolwent kierunku grafika PJATK w Gdańsku to osoba, którą cechuje zarówno wysokiej jakości warsztat artystyczny, jak i znajomość najnowszych narzędzi sztuki cyfrowej. Zaproponowany profil kształcenia daje naszym absolwentom solidne podstawy do projektowania w zakresie grafiki statycznej, interaktywnej, fotografii, krótkich form filmowych, wideoklipów, gier komputerowych, stron internetowych, interfejsów użytkownika oraz projektowania płaskiego i przestrzennego informacji wizualnej. Koniecznie zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się, że warto u nas studiować.
     
     Sopocka Szkoła Wyższa - jest uznaną uczelnią, która w rankingach edukacyjnych zajmuje wysoką pozycję. Na kierunkach biznesowych polecamy: studia I stopnia- Finanse i rachunkowość (stacjonarne i niestacjonarne), Business and Languages (stacjonarne i niestacjonarne)- Nowość! Kierunek na międzyuczelnianym Wydziale Sopockiej Szkoły Wyższej i Ateneum Szkoły Wyższej, Ekonomię (stacjonarne i niestacjonarne), Europeistykę (stacjonarne i niestacjonarne), Zarządzanie i inżynierię produkcji (stacjonarne i niestacjonarne). Studia II stopnia to: Finanse i rachunkowość wg ACCA (stacjonarne i niestacjonarne), Rachunkowość i controlling (stacjonarne i niestacjonarne) oraz Zarządzanie finansami (stacjonarne i niestacjonarne). Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą kierunków w ramach architektury. Na studiach I stopnia posiadamy: Architekturę (stacjonarne i niestacjonarne), Architekturę krajobrazu (stacjonarne i niestacjonarne) oraz Architekturę wnętrz (stacjonarne i niestacjonarne). Osobom udającym się na studia II stopnia proponujemy Architekturę w trybie stacjonarnym w dwóch opcjach: poniedziałek-piątek lub sobota-niedziela oraz ten sam kierunek w trybie niestacjonarnym. W SSW powstało także BPO Education Center - jedyne w Polsce północnej miejsce, w którym można zdobyć kompetencje i umiejętności niezbędne w pracy w korporacjach międzynarodowych sektora BPO/SSC. Zapraszamy na naszą stronę.
     
     Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni - to uczelnia numer 1 na Pomorzu. Powstała jako pierwsza. Kształcimy elity biznesu, doskonałą kadrę zarządzającą, logistyków, prawników i służby mundurowe. Jest to uczelnia polecana nie tylko przez pracodawców, ale przede wszystkim przez liczne grono zadowolonych absolwentów. Nasza siła tkwi w ofercie studiów. Programy współtworzone są z przedsiębiorcami i praktykami. U nas możesz studiować prestiżowe 5-letnie Prawo, kierunek Administracja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, w tym Kryminalistyka i Kryminologia, Służby Specjalne i Policyjne, a także Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie, Logistyka oraz Management studia prowadzone w j. angielskim. Tegoroczne nowości t - Studia Menedżersko-Prawne, a także specjalności Informatyka, e-Biznes, Internet-Marketing-Komunikacja oraz Obrona Terytorialna Kraju. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, seminarium doktorskie oraz studia MBA. Wspieramy studentów poprzez Biuro Karier, organizujemy praktyki, szkolenia, warsztaty i spotkania z biznesem. Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni zajmuje najwyższe noty w rankingach! Pochlebne oceny dotyczą nie tylko jakości kształcenia, ale również dalszych losów absolwentów, którzy szybko znajdują zatrudnienie i otrzymują dobre wynagrodzenie. W tym roku w prestiżowym Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazety Prawnej” zajęliśmy wysokie 4 miejsce wśród uczelni niepublicznych w kraju i jesteśmy nr 1 na Pomorzu. W uczelni obowiązuje system stypendiów – w ub. r. wynosiło ono nawet 550 zł miesięcznie! Rekrutacja na studia realizowana jest do wyczerpania miejsc na każdym kierunku, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Sprawdź więcej na stronie lub profilu. Masz pytania? Dzwoń pod nr: 58 660 74 10.
     

     Inne uczelnie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu na milosz@portel.pl
     
     
----reklama----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem