Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nieterminowi usługodawcy

 Niestety często zdarza się nam – konsumentom – mieć do czynienia z nierzetelnymi rzemieślnikami. Czy możemy coś zrobić gdy widzimy, że usługodawca nie ma szans na wykonanie usługi w umówionym czasie?

 Klient w dniu 14 lipca 2009 r. zawarł umowę z artystą malarzem na wykonanie dzieła w postaci obrazu. Malarz przyjął zamówienie, z którego wynikało iż miał namalować pejzaż do dnia 20 lipca 2009 r. Klient pojawił się w dniu 18 lipca 2009 r. w pracowni malarskiej aby zobaczyć jak postępują prace po czym dowiedział się, że jego obraz nie został nawet zaczęty, a artysta prosi o więcej czasu. Klient w myśl art. 635 Kodeksu Cywilnego może rozwiązać tę umowę bez konieczności wyznaczenia artyście dodatkowego terminu.
„Jeżeli przyjmujący zamówienie opóźnia się z rozpoczęciem lub wykończeniem dzieła tak dalece, że nie jest prawdopodobne, żeby zdołał je ukończyć w czasie umówionym, zamawiający może bez wyznaczenia terminu dodatkowego od umowy odstąpić jeszcze przed upływem terminu do wykonania dzieła.”
Ewelina Antczak-Bobińska, Inspekcja Handlowa
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Szkło ozdobne 8
Szkło ozdobne 4
Promocja RATY 0%
AMK Szkło ozdobne 6