Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Opcje binarne – nowy sposób zarabiania przez internet

 
Elbląg, Opcje binarne – nowy sposób zarabiania przez internet

Opcje binarne nie są wynalazkiem dzisiejszych czasów, jednak dopiero teraz zyskują niebywałą popularność. Wszystko dzięki rozwoju internetu. Początki gry sięgają drugiej połowy minionego wieku. Wówczas ten rodzaj spekulacji zarezerwowany był dla dużych graczy. Teraz w ten sposób zarabiać może praktycznie każdy.

Czym są opcje binarne?
     Podstawę inwestowania w opcje binarne, podobnie jak w przypadku gry na giełdach walutowych, towarowych, surowcowych, czy papierów wartościowych stanowi cena wybranego aktywa. W odróżnieniu jednak od tradycyjnie pojmowanego inwestowania na giełdach, opcje binarne nie wymagają od uczestników umiejętności przewidywania osiąganych przez towary, czy waluty wartości w określonym czasie.
     Na czym polega gra na opcjach binarnych? Gracz musi określić, czy waluta lub cena towaru, surowca, czy papierów wartościowych wzrośnie, czy też spadnie w określonym czasie (np. w ciągu następnych 15 sekund). W zasadzie to wszystko, co jest istotne w tej grze. Gracz może wybrać, czy obstawia w systemie:
• Opcje High / Low – gra polega na przewidywaniu wzrostu lub spadku aktywa w konkretnie oznaczonym czasie (np. po godzinie). To najpopularniejsza opcja gry.
• Opcje One Touch – gracz określa, czy w wybranym okresie cena aktywa przynajmniej raz osiągnie dany poziom.
• Opcje Range – zadaniem jest określenie, czy kurs zmieści się w przedziale wyznaczonym przy rozpoczęciu gry.
• Opcje 60 sekundowe – gracz określa, czy po cena aktywa wzrośnie, czy też spadnie po upływie 60 sekund.
     
     Jak zacząć inwestowanie w opcje binarne bezpiecznie?
     Możliwością, z której powszechnie korzystają nowicjusze na polu gier związanych z giełdą jest korzystanie z platform demonstracyjnych. Gra przebiega identycznie jak ta przeprowadzana na własnych, rzeczywistych pieniądzach, z tym, że operuje się wirtualnymi środkami.
     Ważnym posunięciem jest poświęcenie dużej ilości czasu na wybór najlepszego brokera. W internecie mnóstwo jest rankingów ułatwiających podjęcie decyzji. Ciekawą propozycję przedstawiono na stronie http://bino24.pl, gdzie wskazuje się brokerów z najlepszą oceną ogólną, brokerów oferujących konto z niskim depozytem oraz brokerów przekazujących graczom ciekawe bonusy na start.
     Choć każdy gracz inaczej wybiera brokera, to jest kilka elementów istotnych dla każdego inwestora, które powinny mieć zasadniczy wpływ na podejmowane w tym zakresie decyzje, m.in.: regulacje prawne, wysokość minimalnego depozytu, możliwość korzystania z konta demo. Każde z tych ogniw może wpłynąć nie tylko na rozpoczęcie przygody z opcjami binarnymi, ale również na powodzenie inwestycji oraz komfort gracza.
     
     Czy to już hazard?
     Zdarza się słyszeć, że opcje binarne mają więcej wspólnego z hazardem, niż z grą na giełdzie. Warto jednak wiedzieć, że opcje binarne to wariant obarczony mniejszym ryzykiem. Po pierwsze, gra na giełdzie wymaga dużej znajomości zagadnień, zjawisk, zachowań i istniejących tam zależności. Po drugie, każdy kto interesował się inwestowaniem na Forexie, czy innej giełdzie, spotkał się terminem „dźwigni”. Ta zaś, stwarza istotnie zwiększa szanse na wielokrotnie większe zyski, niż zdeponowane środki, ale też na ogromne długi, wyższe od zainwestowanych pieniędzy.
     Trzeba jednak pamiętać, że opcje binarne, podobnie jak gra na giełdzie nie jest zalecana osobom mało odpornym na stres. Nawet jeśli gracz przygotowywał się wcześniej do inwestycji, ćwicząc na platformach demonstracyjnych, to gra realnymi pieniędzmi jest kilka razy bardziej emocjonująca.
     
------------ Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl