Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ściąga portElu. Naucz się języka

 
Elbląg, Ściąga portElu. Naucz się języka

Każdy zgodzi się chyba z tezą, że nauka języków jest podstawowym elementem wykształcenia. Teraz, gdy świat stoi dla ludzi otworem i coraz więcej granic zostaje zniesionych znajomość języków okazuje się nadto przydatna. Postanowiliśmy zrobić dla was kolejną ściągę. Tym razem znajdziecie w niej spis najlepszych miejsc do nauki języków obcych.

„Mówi się, że kto zna języki obce, widzi wyraźniej świat. Każdy język wyraża inny punkt widzenia” – powiedział w swojej książce Alessandro D`Avenia. My zgadzamy się z tą tezą i serwujemy wam nasze zestawienie.
     
     5 STARS SCHOOL - Kameralna Szkoła Językowa powstała w 2013 roku na Bielanach, w domku jednorodzinnym. Uczymy języka francuskiego i angielskiego. Nowocześnie urządzona sala, w niczym nie przypomina klasy szkolnej co stanowi świetną odskocznię dla ucznia. Sercem jest duża, 97- calowa tablica interaktywna z bogatą ofertą programów dostosowaną do poziomu grupy, uczymy się również na tabletach. Na zajęciach pracujemy w kilku strefach, uczeń nie siedzi jak to ma miejsce w szkole –cały czas za ławką, tylko przy krześle z pulpitem, na pufie lub przy dużym stole konferencyjnym, co sprzyja koncentracji. Grupy liczą do 4 osób, co sprawia, że osoba szczególnie ta mniej śmiała, miała szansę na zabranie głosu lub zadanie pytania. Staramy się, by z każdej lekcji uczeń wyniósł wiedzę z zakresu języka. Oferujemy mnóstwo zadań dodatkowych, odsłuchów i przygotowanie do testów czy egzaminów. Ofertę swoją głównie kierujemy dla rodziców dzieci 4-5 letnich (zajęcia odbywają się w Bibliotece nr 4 przy ulicy Ogólnej we wtorki o 16-tej), do dzieci w szkole podstawowej, gimnazjum i szkole ponadgimnazjalnej. Uczniowie, grupowani są według klas szkolnych tak, by nie zostawali z materiałem szkolnym sami. Jeśli znajdą się dwie lub trzy osoby zainteresowane nowym kursem to stworzymy go dla nich !. Od tego roku oferujemy również kurs konwersacji dla zaawansowanych i język francuski podstawowy dla młodzieży gimnazjalnej. Zapisy cały rok! Pierwsza lekcja na wszystkich kursach darmowa. Więcej informacji na stronie lub pod numerem 506 142 278.
     
     Akcent - Angielski, hiszpański, niemiecki i włoski dla dzieci (od 3 lat), młodzieży i dorosłych. Uczymy z pasją w miłej atmosferze, w małych grupach. Najważniejszy jest dla nas komfort kursantów oraz ich efekty w nauce, jakie osiągają dzięki naszej profesjonalnej kadrze. Stosujemy nowoczesne metody, tablice interaktywne i multimedialne pomoce dydaktyczne abyście z łatwością chłonęli języki obce. Poleć znajomego a otrzymasz 50zł rabatu na wybrany kurs językowy! Cena kursu już od 80zł. Zapraszamy na Pl. Dworcowy 3a/r I piętro, Elbląg, tel. 665 868 688 lub na stronę.
     
     Edun Korepetycje - prowadzimy szeroki wybór korepetycji językowych na każdym etapie edukacji szkolnej. Nasze korepetycje pozwolą nadrobić zaległości, usystematyzować wiedzę i uzyskać lepsze oceny w szkole. Korepetycje są zarówno grupowe (2-4 osób) jak i indywidualne. W ofercie posiadamy również zajęcia pomagające we wszystkich przedmiotach z zakresu edukacji szkolnej. Zajęcia zaczynają się już od 14 zł/lekcja, a dodatkowo lekcja próbna gratis! Więcej informacji: Elbląg, ul. Armii Krajowej 7-8, pod tel. 55 621 29 28 lub 796 212 922 oraz na stronie.
     
     Empik School - to szkoła z największymi tradycjami, zarówno w mieście, jak i w Polsce. Zapraszamy na kursy, które prowadzi wykwalifikowana kadra. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych z języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, norweskiego, szwedzkiego i japońskiego. Oprócz tego posiadamy dziennik elektroniczny dla każdego typu kursu. Od lat z sukcesem przygotowjemy do egzaminów: 6-klasisty, gimnazajalnych, maturalnych i certyfikatów międzynarodowych. Jesteśmy centrum egzaminacyjnym TELC i LCCI. Tak szeroka oferta w konkurencyjnych cenach, już od 8 zł/godzina. Zapraszamy. Elbląg, ul. Armii Krajowej 7-8, tel. 55 232 70 49. Zajrzyjcie też na stronę.
     
     Helen Doron - Jak uczymy angielskiego? Najlepiej! Naturalnie - tak jak języka ojczystego. Zajęcia prowadzimy w małych grupach od 4 do 8 osób, w ponad 30 krajach na świecie. Ponad 30.000 dzieci w ponad 200 centrach w Polsce doskonali swój język na najwyższym poziomie. Zajęcia prowadzą jedynie wykwalifikowani lektorzy metody Helen Doron, którzy ukończyli filologię angielską. Sprawdź sam - przyjdź na darmową lekcję pokazową. Lekcje trwają od 45 do 130 minut w zależności od wieku. Więcej informacji pod nr 500 018 782 lub na stronie.
     
     Nauka Języków Obcych Regent -
rok szkolny obejmuje 120 godzin lekcyjnych (2x w tyg. po 90 min), zajęcia rozpoczynamy 22 września br. Zapisy na rok szkolny 2014/2015 trwają do 20 września br., a zapisując się do 10 września br. otrzymacie RABAT - 300 zł. W naszej ofercie znajdują się: nauka języka angielskiego metodą Regent Assimilation Method (nauczanie przez native speakerów - obcokrajowców z Ameryki i Wielkiej Brytanii) lub Regent Dual Method (przemiennie - polski lektor i obcokrajowiec). Każdy kurs jest nadzorowany przez dyrektora metodycznego. W każdej grupie prowadzony jest dziennik zajęć, w którym są rejestrowane tematy, i obecności. Sprawdzanie postępów nauczania odbywa się poprzez testy miesięczne, semestralne i roczne. Doskonale przygotowane pracownie językowe (tablice multimedialne, pracownie komputerowe), bezpłatne pre-testingi do egzaminów CAMBRIDGE. Słuchacze kursów mogą korzystać bezpłatnie z zasobów biblioteki Regent College – NKJO w Elblągu. Kontakt: ul. Królewiecka 100,Elbląg. Tel. 55 236-88-65 lub 502 461 334. Szczegóły na stronie.
     
     Progress -
Świat należy do odważnych, ale znajomość angielskiego bardzo pomaga. Zapraszam dzieci, gimnazjalistów, maturzystów i dorosłych do zapisów na kursy języka angielskiego rozpoczynające się we wrześniu. Bardzo konkurencyjne ceny przy dużej ilości godzin! Gwarantowane postępy już po kilku miesiącach przygody z językiem.
     Zajęcia są bardzo intensywne i wszyscy mówią po angielsku, nikt w Szkole Angielskiego PROGRESS nie wymiga się od mówienia . Ponadto, lekcje prowadzone są przez nauczycielkę z wieloletnim doświadczeniem, udokumentowanym tytułem magistra na prestiżowym Uniwersytecie Middlesex w Londynie. Przyjdź na dwie darmowe lekcje próbne i przekonaj się, że warto. Elbląg, ul. Morszyńska 48. Więcej informacji pod nr 504 457 225 lub na stronie.
     
     Sofia -
to szkoła językowa, która stawia na jakość. W swojej ofercie posiadamy korepetycja z języka angielskiego, które znakomicie przygotują was do matury lub egzaminów gimnazjalnych. Prowadzimy także zajęcia z języka szwedzkiego, dzięki którym nauczysz się go od zera lub podszkolisz w konkretnej dziedzinie przygotowując się do pracy za granicą. Oferta skierowana jest zarówno do młodzieży jak i dla dorosłych. Tworzymy maksymalnie 6-osobowe grupy. Cena w przypadku języka angielskiego to 14 zł/45 min. Lekcja szwedzkiego 19 zł/45 min. Kontakt: Elbląg, ul. Saperów 6. Tel. 690 463 664. Więcej informacji na stronie lub profilu.
     
     Top English School - jest największym ogólnopolskim centrum nauki języków metodą direct method – metodą bezpośredniej nauki języka obcego. W Top English School robimy coś więcej niż większość szkół uczących metodą bezpośrednią, ponieważ praca nad utrwalaniem materiału ma zawsze formę usystematyzowanych mini-konwersacji między lektorem a studentem. Nasi studenci najbardziej cenią sobie to, że ucząc się intensywnie nie odczuwają „ciężaru” ilości nowych słów, struktur, a dynamika i przebieg zajęć zależy zarówno od lektora jak i samych studentów. Nasze wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego metodą bezpośrednią zjednało nam przychylność wielu osób indywidualnych, największych firm oraz korporacji na rynku elbląskim. Zapraszamy do naszej szkoły na bezpłatne testy kwalifikacyjne i zachęcamy do skorzystania z lekcji próbnych, aby samemu móc ocenić jakość świadczonych przez nas usług. Nowość! W roku szkolnym 2014/15 także język niemiecki oraz rosyjski metodą bezpośrednią! Rabaty nawet do 20%. Sprawdź naszą specjalną urodzinową ofertę lub zadzwoń pod 662 336 868.
     

     Przejrzyjcie jeszcze dział OGŁOSZEŃ i KATALOG FIRM. Tam też znajdziecie sporo ofert.
     Wkrótce kolejne zestawienia.
     Tabela będzie aktualizowana na bieżąco. Zachęcamy właścicieli firm organizujących zajęcia językowe, które nie pojawiły się w spisie, do przedstawienia nam swojej oferty. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem milosz@portel.pl
GA
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem