Sobota 23-06-2018, imieniny Wandy, Zenona. Dzień Ojca
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Na skraju świata Na skraju świata

Tanie usługi prawne w Elblągu

Elbląg, Tanie usługi prawne w Elblągu Krzysztof Kowalski

Od blisko miesiąca w Elblągu działa jednen z oddziałów Centrum Prawniczo Finansowego Krislex. Poniżej rozmowa z Krzysztofem Kowalskim, szefem tego oddziału.

Jak powstała sieć kancerii Krislex?
     Krislex Centrum Prawniczo Finansowe powstało w 2003 r. w Łodzi jako kancelaria prawna doradztwa biznesowego, a już w początkach 2004 r. w odpowiedzi na oczekiwania klientów przekształciło się w kancelarię komercyjną. W ramach ogólnopolskiej sieci działa w chwili obecnej 11 oddziałów, a 5 następnych jest w trakcie tworzenia. Jesteśmy młodą, ale szybko rozwijającą się kancelarią.
     
     Do kogo skierowana jest oferta kancelarii?
     Prowadzimy szeroko rozumianą obsługę prawną z zakresu prawa polskiego i Unii Europejskiej, zarówno dla osób fizycznych, jak i prawnych. Jednym z podstawowych zamierzeń sieci Krislex jest tworzenie w Polsce możliwości dostępu do usług prawnych w cenach przystępnych i adekwatnych do portfela klienta.
     
     Jaką kadrę zatrudniacie w swoich oddziałach?
     Nasz zespół to grono młodych, wykształconych specjalistów z bogatym doświadczeniem zdobytym podczas aplikacji w sądach i prokuraturach naszego kraju. Na rynku jest utrudniony dostęp młodych ludzi do zawodu adwokata czy radcy prawnego. Postanowiliśmy zatrudnić takie osoby z wykształceniem prawniczym, aby pomagały osobom, których nie stać na adwokata. Chodzi nam o tworzenie firmy nie tylko intelektualnie i zawodowo bardzo dobrej, eksperckiej, lecz również otwartej i przyjaznej. Takiej, w której dobrze czują się zarówno nasi klienci, jak i pracownicy, jednocześnie pozbawionej owej uciążliwej pozy przybieranej przez tak wielu prawników.
     
     Jakie usługi świadczycie w ramach swojej oferty?
     W ramach prowadzonej obsługi oferujemy: udzielanie porad we wszystkich sprawach związanych ze stosowaniem prawa obowiązującego w Polsce (pozwy, apelacje, wnioski), sprawy rozwodowe, spadkowe, karne, sprawy ZUS, sprawy skarbowe, opracowywanie umów typowych i nietypowych funkcjonujących w obrocie krajowym, pomoc przy negocjowaniu warunków umów i zasad współpracy pomiędzy partnerami gospodarczymi, windykacja, pomoc w wypełnianiu wniosków o dotacje z Unii Europejskiej, wykonywanie innych prac i czynności wchodzących w zakres zwykłej obsługi prawnej.
     Zapraszamy do elbląskiego oddziału przy ul. 1 Maja 45, tel. 648 50 00.
     
     
     

-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Czytnik kart kryptograficznych
Domena .pl