Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zespół Szkół Turystyczno-Hotelarskich

Elbląg, Zespół Szkół Turystyczno-Hotelarskich (fot. Damian Matwiejczyk)

Dziś w naszym poradniku dla tegorocznych absolwentów gimnazjów prezentujemy Zespół Szkół Turystyczno-Hotelarskich, jutro przeczytacie o Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych.

Zespół Szkół Turystyczno-Hotelarskich specjalizuje się w kształceniu kadry na potrzeby szeroko pojętej turystyki i hotelarstwa. Do dyspozycji uczniów szkoła ma bardzo dobrze wyposażone gabinety, w tym dwie pracownie informatyczne ze stałym dostępem do internetu, pracownię hotelarską oraz turystyczną. W najbliższym czasie w szkole powstanie kolejna pracownia - pracownia nauk ekonomicznych oraz nowocześnie wyposażona sala multimedialna.
     
     Oferta edukacyjna
     Liceum Profilowane - profil usługowo-gospodarczy, nauka trwa trzy lata, 60 miejsc,
     Technikum - profil: technik hotelarstwa, nauka trwa cztery lata, 96 miejsc,
     Zasadnicza Szkoła Zawodowa - cykl kształcenia trzyletni w zawodzie: piekarz, cukiernik, rzeźnik-wędliniarz, tapicer, kaletnik, złotnik-jubiler, kuśnierz i zegarmistrz. 30 miejsc,
     Liceum Uzupełniające - ogólnokształcące na podbudowie ZSZ, nauka trwa dwa lata, 30 miejsc,
     Szkoła Policelana - na podbudowie Liceum Profilowanego, nauka trwa rok, 60 miejsc. Do wyboru są dwa kierunki: technik żywienia i gospodarstwa domowego oraz technik obsługi turystycznej.
     Języki obce nauczane w Zespole Szkół Turystyczno-Hotelarskich to angielski i niemiecki. W szkole odbywają się różne imprezy stałe i okolicznościowe, organizowane są wycieczki dydaktyczno-krajoznawcze, sesje popularnonaukowe, wycieczki integracyjne, działają liczne koła zainteresowań: informatyczne, koło pierwszej pomocy, koło młodych geografów, matematyczne, ekologiczne, geograficzne, turystyczno-hotelarskie, gastronomiczne i teatralne. Ponadto odbywają się zajęcia sportowe, organizowane są wyjazdy na turnieje sportowe.
     Szkoła wyposażona jest w pracownie: internetową, hotelarską, gastronomiczną, języków obcych, biologiczną, geograficzną i inne. Do dyspozycji uczniów jest dobrze wyposażona biblioteka (bogaty księgozbiór, internet, multimedia) oraz siłownia.
     
     Terminy rekrutacji
     Dokumenty należy złożyć do 29 czerwca do godz. 15. Ostateczne ogłoszenie listy uczniów przyjętych do szkoły nastąpi 7 lipca.
     
     Kontakt
     Zespół Szkół Turystyczno-Hotelarskich im. Wandy i Witolda Donimirskich w Elblągu, ul. Saperów 14B, tel/fax: 055 235 08 72, e-mail: zsth@elblag.com.pl.
     

AK-M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Fajna szkoła ,po jej ukończeniu można szukać pracy w hotelach na zachodzie ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-04-19)
 • Jeśli znasz języki obce to napewno, natomiast jeśli nie to można próbować w zmywaku, gary ktoś musi zmywać.Powodzenia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-04-29)
 • ta szkoła jest ..... ..... ..... ..... no comments
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Undercover(2007-03-09)
 • teraz idę do 2 klasy technikum właśnie i jest spoko średnią miałam powyżej 4,5 także jest super a co najważniejsze nauczyciele są spox...prawie sama młoda kadra także są wyrozumiali co do nas uczniów...hyhyhy...co prawda trzeba zakuwać ale wszędzie trochę trzeba nawet w zawodówce...a ten kto liczy na leniuchowanie to niech już zakończy edukacje na podstawówce...powodzenia i zapraszam do tej szkoły...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  MonikAvril(2007-07-17)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna II