Sobota 23-06-2018, imieniny Wandy, Zenona. Dzień Ojca
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Głos Elbląga: Bardziej restrykcyjnie

„Począwszy od 25 lipca br. Ulegają zmianie niektóre zapisy ustawy z 27 kwietnia 2001 roku o odpadach. Nakładają one na prowadzącego punkt skupu metali nowe obowiązki” - napisał Głos Elbląga.

„Mianowicie właściciel punktu skupu metali jest obowiązany przy przyjmowaniu złomu do wypełnienia formularza przyjęcia odpadów metali w dwóch egzemplarzach, po jednym egzemplarzu dla przekazującego i przyjmującego. Formularz ten powinien zawierać: określenie rodzaju odpadów, rodzaj produktu, z którego powstał odpad, źródło jego pochodzenia, imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer dowodu osobistego lub innego dokumentu stwierdzającego tożsamość klienta, a w przypadku, gdy działa on w imieniu przedsiębiorcy, również nazwę i adres jego siedziby”.
     
     Więcej w Głosie Elbląga.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary przeciwsłoneczne GENNY
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku