Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Głos Elbląga: Dla małych i średnich

“Spotkanie Powiatowego Forum Gospodarczego z udziałem przedstawicieli wiodących firm i samorządów lokalnych powiatu elbląskiego miało miejsce wczoraj w Elblągu” - czytamy w Głosie Elbląga.

“Tematem spotkania była prezentacja programu wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw ze środków Unii Europejskiej i polskich środków budżetowych i praktyczne doradztwo w zabieganiu o środki na rozwój firm.
     Bożena Cebulska, prezes Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie, pełniącej rolę Regionalnej Instytucji Finansującej (RIF) w Programie Inwestycyjnym dla MŚP, poinformowała zebranych o działaniach podejmowanych przez reprezentowaną przez nią agencję. Mianowicie, na podstawie umowy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości i Ministerstwem Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej, wdraża ona w woj. warmińsko-mazurskim programy rządowe, finansowane ze środków rządowych oraz unijnych, służące rozwojowi małych i średnich przedsiębiorstw. Taka Regionalna Instytucja Finansująca działa w każdym województwie i na rzecz danego województwa”.
     
     Szerzej w Głosie Elbląga.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia inna niż inne
Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna III
RTV + SZAFA