Wtorek 23-10-2018, imieniny Teodora, Seweryna
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Głos Elbląga: Nowe biuro

„1 kwietnia br. rozpocznie w Elblągu działalność Biuro Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej Urzędu Miejskiego” - napisał Głos Elbląga.

„Jego siedziba mieścić się będzie przy ul. Kosynierów Gdyńskich 42. Biuro przejmuje do realizacji zadania rehabilitacji zawodowej, dotychczas realizowane przez Referat Zdrowia Urzędu Miejskiego, a także zadania rehabilitacji społecznej, będące dotychczas w gestii Działu Profilaktyki i Rehabilitacji Społecznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej”.
     
     Więcej w Głosie Elbląga.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Przy ulicy Winnej w Elblągu Urząd Miejski otworzył Referat Świadczeń Rodzinnych. Siedzą tam Panie, które nie zabardzo są zorientowane w temacie świadczeń rodzinnych - nie znają dobrze ustawy i rozporządzenia oraz przepisów kpa. Żądają od osób, które ubiegają się o w/w świadczenia oryginałów dokumentów lub odpisów np. wyroków o rozwodzie lub alimentach - nie chcąc potwierdzić kserokopii wyroku za zgodność z oryginałem po przedstawieniu im dokumentów oryginalnych. W ZUSie nie było tych problemów!!!!! W związku z czym żąda się aby osoby o nieznacznych dochodach ponosiły dodatkowe koszty, gdyż otrzymanie wyroku z sądów kosztuje 19 zł!!!! Jeżeli jest to kila wyroków i postanowień np. o podwyżkę alimentów to jest znaczny koszt dla rodziny.... Sądy nie potwierdzają dokumentów......za darmo (bezpłatnie). Jeżeli pracownicy Referatu nie są zdolne do potwierdzenia oryginałów dokumentów, to do czego został powołany Ten Referat. Po drugie pracownicy Referatu nie honorują zaświadczenia wcześniej wydanego przez urząd skarbowy za dochody osiągnięte w 2002 roku, chociaż art. 19 rozporządzenia w sprawie... dopuszcza taką możliwość. Widocznie Panie będą miały problem z obliczeniem wysokości składek na ubezpieczenie społeczne itp.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Anna(2004-03-31)
 • Nastepny moloch administracyjny nannaszym utrzymaniu...........kiedy powstanie Wydział d/s zbednych.......
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  olo(2004-03-31)
 • Anniu - poczytaj o czym jest notka- drogie dziecko. O rehabilitacji zawodowej i społecznej inwalidów, a nie o zasiłkach. tam (w tym biurze) tworzy się nowe miejsca pracy dla inwalidów, przydziela skierowania na turnusy rehabilitacyjne i dotacje na remonty np. łazienek, podjazdy, itp... Te panie akurat są OK , a dotąd pracowały w drugim baraczku na Komeńskiego i na Kosynierów. Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  kierowca bombowca(2004-03-31)
 • czy w tym biurze pomagaja znalesc prace osobie niepelnosprawnej?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  zainteresowany(2004-03-31)
 • Czyżby pan prezydent przygotował jeszcze jedna posadkę dla znajomka?!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2004-03-31)
 • Na to wyglada!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2004-03-31)
 • Kierowco bombowca jesli nie zrozumiałeś o co pani Ani chodziło to twój problem!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2004-03-31)
 • Zrozumiałem i to dobrze - notka jest o biurze na Kosynierów, a Ania pisze o Winnej, gdzie jest pomoc społeczna. Trzeba być czasami obiektywnym, a nie p..lać się do całego świata.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  kierowca bombowca(2004-04-01)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Volkswagen
Wypożyczalnia aut HADM Gramatowski
Autoryzowany Serwis Citroen Hadm Gramatowski
Serwis i oryginalne części Audi