Niedziela 18-11-2018, imieniny Karoliny, Romana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Głos Elbląga: Sądny dzień Jana H.

“Miniony piątek był prawdziwym sądnym dniem dla księdza Jana Halberdy. Elbląska Temida wyznaczyła bowiem tego dnia aż dwie rozprawy, w których były dyrektor gospodarczy elbląskiej diecezji i zarazem były proboszcz elbląskiej parafii św. Jerzego, występuje w charakterze oskarżonego” - czytamy w Głosie Elbląga.

“W obydwu chodzi o zwrot pieniędzy pożyczonych przez księdza – dyrektora na realizację inwestycji kościelnych. Pierwsza dotyczy kwoty 96 820 złotych, pożyczonych ks. Halberdzie we wrześniu 1993 r. 23 500 dolarów. Pożyczki tej udzielił mu Witold Z., obecnie rencista drugiej grupy, któremu, jak sam twierdzi, nie przelewa się. W aktach sprawy jest stosowny dokument dotyczący pożyczki, potwierdzony przez notariusza. (...)
     Dwie godziny później rozpoczęła się kolejna rozprawa przeciwko (ks. Janowi H. - portEl). Tym razem z powództwa oddziału gdańskiego Banku PKO SA.
     Chodzi o zwrot kredytu w wysokości 650 tys. zł, który ks. Halberda zaciągnął w 1993 roku. (...) Na tę rozprawę oskarżony nie stawił się. Na zwróconym sądowi zawiadomieniu o jej terminie, znalazła się adnotacja, że zmienił on miejsce zamieszkania”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia klasyczna
RTV + SZAFA
Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia nowoczesna II