Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Głos Elbląga: Zamienią grunty

“Rada Miejska wyraziła zgodę na zamianę nieruchomości stanowiących własność gminy miasta Elbląg, przeznaczonych a przebudowę węzła drogi krajowej nr 7 z drogą krajową nr 22, tzw. Elbląg – Wschód – na nieruchomości stanowiące własność skarbu państwa” - napisał Głos Elbląga.

“Mając na uwadze przyspieszenie i uproszczenie procedury związanej z nabyciem gruntów na realizację przebudowy węzła Elbląg – Wschód, Zarząd Miejski w Elblągu, zgodnie z zawartą 27 września 2000 roku umową z Generalną Dyrekcją Dróg Publicznych w Warszawie, w I półroczu br. nabył od osób fizycznych 11 niezabudowanych nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 6,4457 ha, niezbędnych do realizacji tego przedsięwzięcia. Nabycie gruntów w drodze umów cywilnoprawnych pozwoliło uniknąć skomplikowanej i długotrwałej procedury wywłaszczeniowej.
     Obecnie Zarząd Miejski zaproponował przekazanie Skarbowi Państwa nabytych gruntów wraz z tymi, które uprzednio stanowiły własność gminy miasta Elbląg, przeznaczonymi na przebudowę węzła dróg krajowych, o łącznej powierzchni 10,5552 ha. Wartość nieruchomości będących własnością Elbląga wynosi 4 074 618 zł. Ta wartość jest zbliżona do wartości gruntów należących do Skarbu Państwa”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena .pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Domena funkcyjna .com.pl
Konto poczty elektronicznej