UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Przekop Mierzei jest potrzebny wszystkim. Autor tekstu szuka sensacji - 10 mln czym jest w stosunku do ok 990 mln. Wiadomo, że przy tego typu inwestycjach mogą pojawić się dodatkowe nieprzewidziane wydatki. Polsce potrzebny jest przekop ze względów bezpieczeństwa, jak również okolicznych miejscowości. Powinniśmy wspierać tą inicjatywę a nie szukać problemów. Najłatwiej jest krytykować. Pozdrawiam Portel :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  61 28
  Portelożerca(2019-12-02)
 • Jakby wydobyli te pojazdy i odrestaurowali z Zalewu to byłaby atrakcja np taka izba pamięci w Budynku obok śluz przekopu, albo w muzeum w Elblągu. W końcu ta ccysterna to unikatowy Mercedes, których na swiecie się zachowało kilka sztuk. A wartość 1 egzemplarza to kilkaset tys. Euro.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11 4
  (2019-12-02)
 • Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że po 74 latach w wodzie, nie będzie co odrestaurowywać? Stan blach (o ile jeszcze są), ramy jest zapewne w tak tragicznym stanie, że nawet "jubilerzy" do skupu złomu by tego nie wzięli;) Można wyciągnąć z wody i postawić taką kupę złomu pod jakąś wiatą, nic więcej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 8
  Dżulius Cezar(2019-12-02)
 • @Portelożerca - Chłopie, nie pij tyle ! Przespałeś na kacu !. Aktualny oficjalny koszt to już prawie 2 miliardry złotych, bez portu w Elbingu z obrotnica dla statków, mostu k/ Nowakowa. @ Noe.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 1
  (2019-12-03)
 • A przepraszam to coś nam grozi? Jakoś do tej pory nie czułem jakiegoś zagrożenia a od paru lat ktoś próbuje mi wmówić że gdzieś za krzakami (granicą) czy się straszny powrót i jedyna opcja żeby go pokonać to zdefraudować, tfu, ZAINWESTOWAĆ w przekop. Bardzo proszę o rzeczową argumentację bo opłacona nagonka mediów że trzeba bo trzeba niestety do mnie nie przemawia...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  Edward Trapp(2019-12-03)
Reklama