Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przyjrzą się drogom

"Jesienny przegląd dróg przeprowadzą w Elblągu pracownicy Urzędu Miejskiego, Rejonu Dróg Wojewódzkich i policjanci" - donosi Głos Elbląga.

"Ekipa będzie sprawdzała, czy na elbląskich drogach nie występują nieprawidłowości, jak: sprzeczne ze sobą oznakowanie pionowe i poziome, wadliwe lub zbędne oznakowanie, będące na przykład pozostałością po robotach drogowych, czy też oznakowanie nieczytelne (na przykład zniszczone lub zasłonięte przez krzewy, drzewa albo nieprawidłowo umieszczone w pasie drogowym reklamy" - powiedziała Głosowi Elbląga Alina Zając, rzecznik prasowy policji.
     "Równocześnie mieszkańcy miasta proszeni są o przekazywanie swoich spostrzeżeń na temat nieprawidłowości w oznakowaniu dróg i ulic. (...) Na uwagi i informacje od mieszkańców zainteresowane służby czekają do 8 listopada."
     
     Więcej w Głosie Elbląga.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Znaki? A kto z kierowców patrzy na znaki? Wszyscy uwazamy, by nie wpaść w dziurę, zapadniętą studzienkę, czy inną niespodziankę. Jeżeli oznakowaniem zajmuje się osoba o zdrowych zmysłach, powinna umieścić pod tablicami wjazdowymi do Elbląga znaki: uwaga nierówności, roboty drogowe i ograniczenie prędkości do 20 km/h.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ;)(2001-10-24)
 • To dobrze że ktoś się zajoł sprzecznym oznakowaniem, ale pilniejsze jest zajęcie się stanem fatalnym naszych dróg
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Waleczny Herbert(2001-10-24)
 • Dobrym przykładem braku sygnalizacji jest miejcse przejazdów wszystkich elbląskich tramwai koło I LO. Czy taki problem wstawić tam kilka czerwonych lampek....?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  witek(2001-10-24)
 • Kiedy auta skręcają w lewo z 12-Lutego/ Hetmańskiej, powinna palić się zielona strzałka (której brak) dla skręcających w prawo z Grota R.....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2001-10-24)
 • Tylko niech wezmą parę rowerów bez siodełek i na nich się przejada po drogach, jak sobie tyłki poobijają to zrozumieja ból finansowy użytkowników dróg jak muszą corocznie naprawiać zawieszenia swoich pojazdów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Solo(2001-10-24)
 • Tylko niech wezmą parę rowerów bez siodełek i na nich się przejada po drogach, jak sobie tyłki poobijają to zrozumieja ból finansowy użytkowników dróg jak muszą corocznie naprawiać zawieszenia swoich pojazdów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Solo(2001-10-24)
 • W godzinach szczytu jest trudno wyjechać z ul.Grottgera i Rawskiej na ul.Grunwaldzką. Od niedawna w szczycie komunikacyjnym na Grottgera ruchem kieruje Policjant. Czy na skrzyzowaniu Grunwaldzkiej i Rawskiej nie można rownież wspomóc jazdę przez regulującego Policjanta.? Uwazam że pomóc moze sygnalizacja na przejściu dla pieszych przez Grunwaldzką. Kiedys pomcny był "stop`er"który zatrzymywał ruch samochodów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Ryszard(2001-10-24)
 • Myślę,że na terenie całego miasta powinni wprowadzić zakaz używania pojazdów.Przecież i tak nic nie zrobią ,a tak kłopot z głowy.Kiedyś zgasła sygnalizacja na skrzyżowaniu Hetmańska - 1000-lecia.Korek był do 1-go Maja,a policjanci zatrzymywali za nie włączone światła w samochodzie,pod halą elzamu na Grunwaldzkiej.Jasne mniej pracy ,a większy pieniądz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  janusz(2001-10-24)
 • Szkoda, że nie podano gdzie zainteresowani mogą składać te wnioski i w jaki sposób. Jeżeli można to zrobić poprzez internet to mam dwie podobne uwagi: brak nad jezdnią dodatkowych świateł na ul. Grunwaldzkiej 1)na skrzyżowaniu z ul. Lotniczą - jak się jedzie na Warszawę to jadąc wzdłuż hal Elzamu gałęzie zasałniają światło i do końca nie wiadomo jakie jest, jeżeli prawym pasem jedzie ciężarówka lub autobus to aż do samego skrzyżowania zasłania tym z lewego pasa światło - ostatnio widząc zielone światło i mijając ciężarówkę skręcającą w lewo przejechałem na czerwonym choć straciłem światło na ok. 5 sek. ! Gdybym cciał je cały czas mieć na widoku to musiałbym dojeżdzać do skrzyżoweania z prędkością ok. 10 km/h 2. Z kolei na wyskokości Policji (w kierunku na Gdańsk) czekając na światło znów kierowcy z prawego pasa majączęsto zasłonięty słupek ze światłem i nie będąc pewni czy już jest zielone czekają kilka lub kilkanaście sekund choć mogliby jechać - to jest kilka samochodów, które nie mogą przejechać w jednym cyklu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Rh+(2001-10-26)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Polar z haftem
POLO z HAFTEM
Ręcznik z haftem
Czapka z nadrukiem