UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Uczniowie ZSIŚiU na wrocławskim kongresie

 
Elbląg, Uczniowie ZSIŚiU na wrocławskim kongresie
fot. nadesłana
Reklama

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu, jako jedyna szkoła z województwa warmińsko-mazurskiego i jedna z 16 szkół z całej Polski, otrzymał zaproszenie z Ministerstwa Edukacji Narodowej do współtworzenia Kongresu Powiatów „Dobry zawód”, który odbył się we Wrocławskim Centrum Kongresowym 6 kwietnia.

Kongres poświęcony był szkolnictwu branżowemu i technicznemu oraz planowanym w tym zakresie zmianom. W wydarzeniu brało udział ok. tysiąc osób z całej Polski, wśród nich przedstawiciele ministerstw, władz wojewódzkich i powiatowych, kuratorzy oświaty, także dyrektorzy szkół, nauczyciele i delegacje uczniów szkół kształcących w zawodach pożądanych na rynku pracy.
       Podczas Kongresu 16 różnych szkół branżowych prezentowało swoją ofertę, możliwości rozwoju i sukcesy. Nasza szkoła promowała praktyczną naukę zawodu i zaprezentowała swoje dokonania związane z branżą drzewno-meblarską.
       Wydarzenie zorganizowane było przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji.
       Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług reprezentowali uczniowie: Sławomir Wiśniewski i Tomasz Grzywacz z klasy III stolarz, Michał Fedorowicz z klasy I technik technologii drewna, kierownik szkolenia praktycznego Krystyna Grochowska oraz dyrektor szkoły Dorota Bajor.
       Jesteśmy dumni, że mogliśmy współtworzyć to wydarzenie.
      
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama