Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

1 procent dla harcerzy

 
Elbląg, 1 procent dla harcerzy
Rek

Związek Harcerstwa Polskiego to organizacja, która istnieje od ponad stu lat. Harcerstwo na ziemiach elbląskich pojawiło się kilkadziesiąt lat temu. Od lat wychowujemy dzieci i młodzież… Nieważna jest kwota, lecz liczba osób, które poprą nasze działania!

Związek Harcerstwa Polskiego to największa i najstarsza organizacja wychowawcza w naszym kraju. Od 2007 roku Chorągiew Warmińsko-Mazurska, do której elbląski hufiec należy, posiada status organizacji pożytku publicznego. Dlatego po raz kolejny każdy podatnik 1procent swoich dochodów może przeznaczyć na działalność Związku Harcerstwa Polskiego.
     Hufiec Elbląg ZHP na stałe wpisuje się w historię naszego miasta. Od ponad 30 lat organizujemy festyn rodzinny „W krainie króla Piegusa”. To elbląscy harcerze od lat pracują nad akcją Sprzątania Świata, z tej okazji stworzyliśmy postać Ekoludka, który zachęca nie tylko młodzież do proekologicznego stylu życia.
     Akcja „Alstom uczy – ratuj życie!” jest skierowana do uczniów pierwszych klas szkół gimnazjalnych i ma na celu zapoznanie uczestników z podstawami udzielania pierwszej pomocy, a dokładnie resuscytacji krążeniowo‐oddechowej.
     Udało nam się odmłodzić Święto Flagi, które obchodzimy 2 maja. Z tej okazji zorganizowaliśmy happening. Ulicami Elbląga przeszła 50-metrowa flaga Polski. Dla dzieci i młodzieży z tej okazji zorganizowaliśmy gry i zabawy. W ramach obchodów Święta Niepodległości udało nam się zorganizować grę miejską, która pozwoliła na bliższe poznanie naszej małej ojczyzny – Elbląga.
     To dzięki nam do Państwa domów trafia Betlejemskie Światło Pokoju. Prowadzimy programy edukacyjne takie jak „To nie tylko znaczek”. To kampania informacyjna mająca na celu podkreślenie jak ważne są znaki ostrzegawcze oraz jakie konsekwencje niesie za sobą ich nieprzestrzeganie.
     Działania drużyn harcerskich nie są finansowane przez budżet państwa. Pozyskiwanie pieniędzy na działalność jednostek harcerskich to dla komendy hufca nie lada wyzwanie. Pieniądze, które ofiarują nam podatnicy pozwolą ulepszyć jakość inicjatyw, które podejmujemy. 1procent dla ZHP to jeden procent dla przyszłości!
     Wystarczy jedynie w trakcie wypełniania zeznania podatkowego wskazać, że 1procent podatku powinien zostać przekazany na Hufiec Elbląg ZHP.
     Prosimy o wpisanie nr KRS: 0000271499; nazwa OPP: ZHP Chorągiew Warmińsko-Mazurska; cel szczegółowy 1procent, na przykład: Hufiec Elbląg… oraz nazwa i numer drużyny. Informacje o drużynach oraz jak poprawnie przekazać 1 procent swojego dochodu na ZHP znajdą państwo na naszej stronie internetowej www.elblag.zhp.pl. Za okazaną pomoc już teraz dziękujemy!
phm. Ewelina Dżugan, szefowa Harcerskiej Służby Informacji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety Trójmiasto
Fototapety do biura
Fototapety z Italią
Fototapeta lateksowa 150x260 cm - Paryż