Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

6. Powiatowy Konkurs Matematyczny Mrówka. Wyniki

 
Elbląg, 6. Powiatowy Konkurs Matematyczny Mrówka. Wyniki fot. nadesłana
Rek

27 lutego w  Szkole Podstawowej nr 25 odbył się 6. Powiatowy Konkurs Matematyczny Mrówka. Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 11, a Mistrzem Matematyki Powiatu Elbląskiego został Jakub Sielski ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Elblągu.

W potyczkach matematycznych brali udział uczniowie klas trzecich z 13 elbląskich szkół (Szkoła Podstawowa nr 4, 9, 11, 12, 14, 16, 18 i 19) oraz 5 szkół z powiatu elbląskiego (Szkoła Podstawowa w Młynarach, Jegłowniku, Bielicy, Węzinie i Suchaczu). Uczestnicy zmierzyli się w dwóch etapach: grupowym oraz indywidualnym. W etapie grupowym trzyosobowe zespoły rywalizowały ze sobą w ośmiu konkurencjach.
     Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu, drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Suchaczu, a na trzecim uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 18. Laureaci otrzymali puchary, medale oraz wartościowe nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy dostali dyplomy oraz okolicznościowe kubki z logo konkursu.
     Zwycięzcą etapu indywidualnego, Mistrzem Matematyki Powiatu Elbląskiego został Jakub Sielski ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Elblągu. Jakub jest pierwszym w historii konkursu uczestnikiem, który rozwiązał test bezbłędnie! Brawo!
     Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja, w skład której wchodziły: Agata Urbańska – konsultant ds. edukacji wczesnoszkolnej , Ewa Cichońska – wicedyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Elblągu, Danuta Burnos – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz Małgorzata Wołk – nauczyciel matematyki. Nagrody i podziękowania wręczyła Anna Jadwiga Śledzińska – dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Elblągu.
     Imprezę uświetniło przedstawienie teatralne, pt. „Grzyby” - w wykonaniu uczniów klasy I c pod kierunkiem Marzanny Basisty- wychowawcy tej klasy.
     Konkurs został zorganizowany we współpracy z Warmińsko-Mazurskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu.
     Dziękujemy na udział w konkursie, raz jeszcze gratulujemy zwycięzcom i w imieniu organizatorów, zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.
     
Irena Ośka, rzecznik prasowy ZS nr 2
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Żarówki LED
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem