Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Absolwenci Akademii Sukcesu

 
Elbląg, Absolwenci Akademii Sukcesu
Rek

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Milejewie na dobre pożegnali się z Akademią Sukcesu. We wtorek odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Akademia sukcesu. Rozwijanie kompetencji kluczowych i uzdolnień uczniów Szkoły Podstawowej w Milejewie”, realizowany przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Przez cały miniony rok szkolny 34 uczniów klas piątych z SP w Milejewie brało udział w projekcie, w trakcie którego odbywały się regularnie zajęcia pozalekcyjne w szkole w Milejewie oraz pozaszkolne w CSE „Światowid”. Nadszedł czas podsumowań działań projektowych. W tym celu odbyła się wtorkowa konferencja.
     - Podczas zajęć realizowanych w ramach projektu uczniowie podwyższali swoje umiejętności czytania, pisania, myślenia matematycznego, naukowego oraz umiejętności informatycznych i komunikowania się w języku angielskim – wymienia Agnieszka Tkaczuk, koordynatorka projektu – Odkrywali również nowe pasje, uczestnicząc w warsztatach teatralnych, tanecznych, fotograficznych, filmowych, muzycznych i plastycznych – dodaje.
     Ponadto uczestnicy mieli też okazję wziąć udział w wyjazdach edukacyjnych do Gdańska i Warszawy, czy odwiedzić muzeum i galerię.
     W konferencji wzięli udział realizatorzy i odbiorcy projektu, obecni byli również przedstawiciele władz gminy Milejewo i pracownicy Warmińsko – Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu, który wspomagał realizatorów. Nie mogło również zabraknąć uczniów szkoły oraz rodziców uczestników projektu. O część artystyczną zadbali właśnie uczestnicy projektu, wystawiając spektakl teatralny, w którym młodzież przeniosła się w przyszłość, by sprawdzić, jak może wyglądać ich życie.
     
     Projekt „Akademia sukcesu. Rozwijanie kompetencji kluczowych i uzdolnień uczniów Szkoły Podstawowej w Milejewie” dofinansowany został ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
     
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Szkło ozdobne 7
Promocja RATY 0%
AMK Kuchnia 10
AMK Meble łazienkowe 3