Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Agrafka przyjmuje wnioski do 15 lipca

Do 15 lipca Fundacja Elbląg przyjmuje wnioski od kandydatów do stypendium w ramach Programu Stypendialnego Agrafka na rok szkolny 2008/2009. Program prowadzi Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

- Program Agrafka adresowany jest do wybitne utalentowanej młodzieży, przede wszystkim gimnazjalnej i licealnej - informuje Dagmara Kruczkowska z Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, koordynator Programu. - Przy wyborze stypendystów brane są pod uwagę osiągnięcia w zakresie nauk ścisłych i humanistycznych oraz sytuacja materialna kandydatów, mierzona dochodem netto na osobę w rodzinie.
     Kandydatów do stypendium Programu Agrafka nominuje Fundacja Elbląg. Ubiegający się o stypendium, wraz z wypełnionym formularzem, powinni załączyć: list opisujący ewentualne przeznaczenie stypendium; list od nauczyciela (opiekuna) prowadzącego lub od Fundacji Elbląg, będący krótkim opisem sytuacji socjalnej kandydata; zaświadczenie o dochodach rodziców (opiekunów); kopie dyplomów, zdjęcia prac, informacje prasowe itp., dokumentujące dokonania kandydata do stypendium Agrafki.
     Pełna dokumentacja będzie przyjmowana do 15 lipca w biurze Fundacji Elbląg przy ul. Związku Jaszczurczego 17. Informacji o Programie udziela Katarzyna Ciszewska.
     Regulamin Programu oraz formularz dostępne są na stronie www.fundacja.elblag.pl .
     Program Stypendialny Agrafka wspierany jest przez Fundację Agory, Fundusz Stypendialny Rodziny Wróblewskich oraz osoby indywidualne i instytucje.
Jola Prokopowicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW BIZNES
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Hosting WWW START
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok