Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Agrafkowi” stypendyści 2015/2016

 
Elbląg, „Agrafkowi” stypendyści 2015/2016
Rek

Komisja Stypendialna Programu wyłoniła osoby, które otrzymają stypendium na rok szkolny 2015/2016. Wśród stypendystów Programu Stypendialnego „Agrafka" znalazły się dwie osoby z naszego miasta.

2 września br. odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej. Zgodnie z Regulaminem Przyznawania Stypendium Programu Stypendialnego „Agrafka" spośród najwyżej ocenionych kandydatur w drodze głosowania i dyskusji Komisja postanowiła przyznać 12 stypendiów naukowo-socjalnych w wysokości 300 zł miesięcznie na rok szkolny 2015/2016.
     Spośród osób nominowanych przez Fundację Elbląg stypendia na zbliżający się rok szkolny otrzymają:
     Lidia Czarnecka - jedenastoletnia szachistka, która rozpoczęła przygodę z tym sportem w przedszkolu. Później były lokalne, regionalne i ogólnopolskie turnieje. Szachy to dla niej wielka pasja. Dzięki systematycznym treningom dziewczynka już odnosi sukcesy w grze w dorosłymi. Oprócz turniejów w różnych częściach naszego kraju, Lidka ma za sobą udział w Mistrzostwach Świata w Al Ain w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tam, w szachach klasycznych zajęła 71 miejsce (na 141 startujących), natomiast w blitz szachy błyskawiczne zajęła 18 miejsce (na 93 zawodniczki). Wzięła udział także w Mistrzostwach Świata w Durbanie w RPA. Poza tym jest wzorową uczennicą Szkoły Podstawowej nr 15 w Elblągu
     oraz
     Jakub Sosnowski – uczeń II klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu o profilu biologiczno-chemicznym. Jego pasją jest biologia, której poświęca większość wolnego czasu. Zgłębiając jej tajniki zaciekawiła go także chemia. Połączenie tych nauk pozwala mu poznawać świat, procesy i zjawiska zachodzące w życiu codziennym. Kuba jest laureatem wielu konkursów z przedmiotów ścisłych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.
     
     Celem Programu Stypendialnego „Agrafka" jest wyrównywanie szans edukacyjnych oraz motywowanie młodych ludzi do dalszego ich rozwoju i pracy na rzecz społeczności lokalnej poprzez wsparcie utalentowanych i niezamożnych uczniów z małych społeczności dotkniętych problemem bezrobocia i marginalizacji.
Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Firmowe
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem