Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Aktywni z Gimnazjum nr 7

Elbląg, Aktywni z Gimnazjum nr 7

Gimnazjum nr 7 przy ul. Lotniczej realizuje program profilaktyczny finansowany przez Urząd Miasta „Aktywni – wolni od uzależnień”, m.in. w pracowni artystycznej i w sekcji wspinaczkowej.

W ramach projektu utworzona została pracownia artystyczna. Podczas zajęć w pracowni, pod okiem wykwalifikowanej instruktorki p. Anny Stefaniak, uczymy się sztuki decoupage, w planach mamy wyrób biżuterii, wyplatanie koszyków z gazet oraz doskonalenie tych i innych technik zdobienia. Nasze warsztaty rozwijają aktywność twórczą młodzieży i zainteresowania sztuką użytkową jako wartościowym sposobem spędzania wolnego czasu.
     Oprócz pracowni artystycznej w naszej szkole zorganizowaliśmy sekcję wspinaczkową. Zajęcia sekcji odbywają się na profesjonalnej ściance wspinaczkowej w IV LO przy ul. Sienkiewicza. Młodzież ma możliwość nauczenia się technik wspinaczkowych, różnego rodzaju chwytów, prawidłowej asekuracji. Dzięki treningom wspinaczkowym młodzież kształtuje swoje umiejętności ruchowe, przydatne w aktywności rekreacyjnej i sportowej, rozwija sprawność koordynacyjną i kondycyjną, kształtuje wydolność organizmu.
     Wszystkie zajęcia cieszą się bardzo dużą popularnością wśród młodzieży naszego Gimnazjum. Młodzież w sposób wartościowy spędza swój wolny czas, realizuje swoje pomysły, wyrabia motywację do podejmowania wysiłku, poszukiwania własnych mocnych stron. Zajęcia pozwalają nabyć umiejętności radzenia sobie ze stresem, skutecznego obniżania napięć emocjonalnych i regulowania własnych emocji. Każdy może wybrać coś, co jest dostosowane do jego indywidualnych potrzeb i temperamentu.
     W maju i czerwcu planujemy zorganizowanie konkursów wewnątrzszkolnych, wystawę twórczości młodzieży uczestniczącej w zajęciach artystycznych i zawody dla sekcji wspinaczkowej. Jak co roku w czerwcu odbędzie się w naszym Gimnazjum „Dzień bez przemocy”.
Anna Arlik, Gimnazjum nr 7
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Konto poczty elektronicznej
Czytnik kart kryptograficznych