Wtorek 11-12-2018, imieniny Damazego, Daniela
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Aktywny start w dorosłość – z pomocą Fundacji Elbląg

Dzięki Fundacji Elbląg niepełnosprawne, niepracujące osoby z naszego miasta i powiatu elbląskiego mogą uzyskać bezpłatne wsparcie ułatwiające start w dorosłe życie. Wystarczy zgłosić chęć udziału w projekcie i rozpocząć z pomocą życzliwych ludzi zmianę własnego życia.

Projekt „Aktywny start w dorosłość – aktywizacja zawodowa niepełnosprawnej młodzieży z Elbląga i powiatu elbląskiego” ma na celu wsparcie młodych mieszkańców naszego miasta i okolic w związku z ich wejściem na rynek pracy.
     
     Co oferują?
     
W ramach realizowanego projektu odbędą się warsztaty z treningu interpersonalnego, doradztwa zawodowego, pośrednictwa pracy, certyfikowany kurs komputerowy ECDL Start. Każdy z uczestników zostanie objęty indywidualnym wsparciem psychologa i doradcy zawodowego. Będzie też mógł uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach zawodowych i spotkaniach przedstawiających różne formy zatrudnienia. Ponadto uczestnicy projektu będą mogli otrzymać stypendia szkoleniowe, zwroty kosztów dojazdu dla osób spoza Elbląga oraz skorzystać z płatnych staży u pracodawców.
     
     Gdzie się zgłosić
     
Do udziału w projekcie Fundacja Elbląg zaprasza niepracujące, niepełnosprawne osoby w wieku 15-30 lat z Elbląga i powiatu elbląskiego. Karty zgłoszeniowe są dostępne na www.fundacja.elblag.pl lub w biurze fundacji i będą przyjmowanie osobiście lub za pośrednictwem poczty do 30 listopada br. w siedzibie Fundacji Elbląg przy ul. Zw. Jaszczurczego 17. Dodatkowych informacji można uzyskać pod nr tel. 55 236 98 88, e-mail: biuro@fundacja.elblag.pl lub bezpośrednio w biurze.
     
oprac. mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem