Niedziela 20-01-2019, imieniny Fabiana, Sebastiana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Anglojęzyczne Gimnazjum Regent rozpoczęło rekrutację szóstoklasistów

 

 Rekrutacja do klasy anglojęzycznej i matematyczno-językowej na rok szkolny 2016/2017 została rozpoczęta. Pozostało jeszcze kilkanaście wolnych miejsc.

Klasa anglojęzyczna oferuje zwiększoną liczbę godzin języka angielskiego - 8 godzin tygodniowo, w tym konwersacje z obcokrajowcami (native speaker`s). W ciągu trzech lat nauki w gimnazjum, uczniowie mają 525 godzin więcej języka angielskiego w porównaniu do innych gimnazjów. Wszystko to ma na celu przygotowanie do międzynarodowych egzaminów Uniwersytetu Cambridge - FCE/CAE, do których młodzież przystępuje w trzecim roku nauki. W klasie anglojęzycznej lekcje chemii i biologii prowadzone są częściowo w języku angielskim. Młodzież korzysta również z zajęć historii i kultury krajów anglojęzycznych prowadzonych przez lektorów z USA i wykładowców z Uniwersytetu Gdańskiego.
     
     Klasa matematyczno-językowa to 210 godzin matematyki i 210 godzin języka angielskiego więcej, w ciągu trzech lat, w porównaniu do innych gimnazjów. W trzeciej klasie uczniowie przystępują do międzynarodowych egzaminów Uniwersytetu Cambridge - FCE/CAE.
     
     Anglojęzyczne Gimnazjum Regent oferuje swoim uczniom wiele zajęć dodatkowych. Szkoła prowadzi koła przedmiotowe z matematyki, języka polskiego, języka angielskiego, chemii, fizyki, plastyki i golfa. W ramach zajęć wychowania fizycznego, oprócz zajęć na sali gimnastycznej, proponowane są wyjścia na basen, ściankę wspinaczkową, rajdy rowerowe i lekcje golfa. Dodatkową atrakcją jest nauka nurkowania. Od przyszłego roku szkolnego młodzież będzie mogła wybrać zajęcia wychowania fizycznego ze specjalizacją golf.

 


     Uczniowie Gimnazjum Regent przygotowani są do podjęcia nauki w najlepszych liceach w Polsce oraz dalszych studiów za granicą. Wielu z nich jest finalistami kuratoryjnej olimpiady z języka angielskiego i geografii.
     
     Od roku szkolnego 2017/2018 uczniowie będą mieli możliwość kontynuacji nauki w Anglojęzycznym Liceum Regent.
     
     Szkoła informuje, że składanie dokumentów w pierwszej turze rekrutacji trwa do 20 maja br. W przypadku większej ilości kandydatów zostanie utworzona dodatkowa klasa. W gimnazjum nie obowiązuje rejonizacja. Do klas mogą zostać przyjęci uczniowie zarówno z, jak i spoza, obwodu gimnazjum.
     
     Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.gim.regent.edu.pl lub pod numerem 55 234 07 23.
     
     

------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl