Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Artyści dla Olgierda Klucznika

Elbląg, Artyści dla Olgierda Klucznika

Mam na imię Olgierd. Niektórzy mnie już znają, bo jestem fajnym dzieciakiem. Od roku, kiedy w końcu mnie zdiagnozowano, leczę się na boreliozę wrodzoną. Bakteria zrobiła w moim organizmie duże spustoszenie - mam 5 i pół roku rozwijam się bardzo bardzo powoli. Terapeuci mówią, że obecnie jestem na etapie jedenastomiesięcznego dziecka.

Trochę powoli mi idzie, ale nie ukrywam, że od kiedy walczę z boreliozą, mój rozwój bardzo przyspieszył. Jestem silniejszy, przymierzam się do chodzenia i zrobiłem się komunikatywny - interesuje mnie mówienie i inni ludzie - szczególnie dzieci. Na swojej drodze spotkałem już wielu wspaniałych ludzi - mam świetnych terapeutów w Przedszkolu w OSW nr 2 oraz w "Krasnalu". Leczę się w Centrum Medycznym św. Łukasza w Gdańsku. Terapia boreliozy jest bardzo kosztowna - badania, wizyty, leki nie są refundowane przez NFZ, ale innej możliwości dla mnie nie ma. Oprócz nakładów finansowych antybiotykoterapia może negatywnie wpływać na organizm, ale jak na razie doskonale sobie radzę. A moje postępy zachwycają wszystkich.
     Środków z 1%, które zbieram na konto Olgierda w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" (i za które bardzo Wam dziękuję) nie wystarczy mi już w tej chwili na zaplanowany turnus rehabilitacyjny w Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji „Zabajka" w Stawnicy oraz dalsze specjalistyczne leczenie.
     Dlatego też z mamą i jej przyjaciółmi (moimi w sumie też) zapraszamy Was na dwa koncerty charytatywne oraz aukcję prac elbląskich twórców. Dochód z cegiełek oraz z aukcji zasili moje konto w Fundacji.
     
     15 czerwca o godz. 18 w Hotelu "Elbląg" zagra charytatywnie Jarosław Jar Chojnacki, znany pieśniarz i interpretator piosenki wartościowej. Charyzmatyczna postać oraz energia płynąca ze sceny powodują, że koncerty Jarka na długo zostają w sercach i głowach. Na nie po prostu chce się wracać. Cegiełki o wartości 50 zł do nabycia przed koncertem.
     
     Po koncercie odbędzie się aukcja prac artystów o uznanym dorobku, jak i młodych twórców. Będzie można zobaczyć i wylicytować obrazy, grafiki, rzeźby, rysunki, sesję zdjęciową, które przekazali Aleksandra Hońko, Zbigniew Chrostek, Kinga Ślęzak, Monika Nitowska, Natalia Sobczak, Paula Kmita, Anja Schwetzingen, Magda Sadowa, Karolina Zabaryłło, Alicja Zaradkiewicz, Natalia Magalska, Samira Arrami i inni. Oczywiście będzie można też nabyć książki Alternatywnych.
     
     W piątek, 17 czerwca od godz. 19 zapraszamy do Klubu Muzycznego "Mjazzga" na nieco ostrzejsze brzmienia. Charytatywnie zagra Zorro oraz Asteria - wschodzące gwiazdy polskiej sceny rockowej. Cegiełki o wartości 20 zł do nabycia przed koncertami.
     
     Bardzo dziękuję wszystkim artystom za podzielenie się talentem. Przyjaciołom za pomoc.
     
     Choruję na chorobę przewlekłą, rozwijam się bardzo powoli, ale dzięki wsparciu mam szansę na samodzielność. Więcej na stronie i facebooku.
     
     Pieniądze zostaną przekazane na moje subkonto
     Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”
     Stawnica 33 A
     77-400 Złotów
     KRS: 0000186434
     Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo Oddział w Złotowie
     89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
     tytuł wpłaty: Olgierd Klucznik 557/K
Dominika Lewicka-Klucznik
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Clinex W3 Multi
Clinex Grill
Pieczątki Trodat
Clinex Stronger