Środa 24-10-2018, imieniny Antoniego, Marcina
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Artystyczna terapia

Jutro w centrum kultury Światowid odbędą się kolejne zajęcia dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży prowadzone w ramach programu „Terapia przez sztukę”. Udział w nich jest bezpłatny.

Jak wyjaśnia Teresa Miłoszewska, koordynator projektu, "Terapia przez sztukę" to wieloletni program edukacyjny adresowany do dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z Elbląga i regionu elbląskiego. Obejmuje cały szereg zajęć plastycznych, ceramicznych, muzycznych, tanecznych (taniec towarzyski i ludowy), fotograficznych, filmowych, teatralnych oraz z historii i kultury regionu, realizowanych w formie warsztatów.
     - Udział w zajęciach jest bezpłatny – dodaje Teresa Miłoszewska. - Uczestniczą w nich zarówno osoby indywidualne, jak również grupy zorganizowane - podopieczni ośrodków szkolno - wychowawczych, warsztatów terapii zajęciowej, placówek opiekuńczych, organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych.
     W realizacji programu „Terapia przez sztukę” organizatorów, czyli centrum kultury Światowid i Stowarzyszenie Kulturalne Viva Art, wspiera grupa wolontariuszy, która poprzez udział w zajęciach doskonali swoją wiedzę i umiejętności z zakresu rehabilitacji społecznej. Młodzież służy także pomocą osobom niepełnosprawnym w trakcie zajęć warsztatowych, wyjazdów, w pracach organizacyjnych.
     Program dofinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu PARTNER (umowa na lata 2004-2005).
     Zajęcia odbywają się w centrum kultury Światowid dwa razy w miesiącu w soboty od godz. 11.00 oraz w ciągu tygodnia - w godzinach dopołudniowych i popołudniowych. Najbliższe sobotnie odbędą się 29 stycznia o godz. 10.00, a kolejne 5 i 19 lutego o godz. 11.00. Szczegółowych informacji udziela, a także prowadzi zapisy chętnych, Teresa Miłoszewska, tel. 611-20-65.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Okulary korekcyjne Oscar Ventura
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne EVA MINGE