UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Autumn on the farm, czyli potyczki z językiem angielskim

 
Elbląg, Autumn on the farm, czyli potyczki z językiem angielskim
fot. nadesłana

W środę (24 października) w Szkole Podstawowej nr 11 odbyła się III edycja międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego „Autumn on the farm”. W potyczkach językowych wzięło udział pięć drużyn z Elbląga i okolic.

Dzieci z klas trzecich szkoły podstawowej miały okazję zmierzyć się w sześciu konkurencjach sprawdzających znajomość słownictwa, umiejętność liczenia oraz czytania ze zrozumieniem. Oprócz tego, każda drużyna przygotowała pracę plastyczną pod tytułem „My scarecrow” oraz zaprezentowała w kilku zdaniach tytułowego stracha na wróble. Zabawa była wspaniała, poziom bardzo wyrównany, a każdy uczestnik zabrał do domu wspaniałe upominki.
     
     Wyniki konkursu prezentują się następująco:

     I miejsce – SP Łęcze oraz SP 19
     II miejsce – SP 11
     III miejsce – SP 12
     IV miejsce – SP 6
     W przerwie dziewczynki z klasy VIc umiliły czas gościom swoim występem do piosenki „Hockey Pokey” i zaprosiły wszystkich do wspólnego tańca.
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama