Czwartek 19-07-2018, imieniny Wincentego, Marcina
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Sielanka nad Drużnem Sielanka nad Drużnem

Bądź bezpieczny w drodze

 
Elbląg, Bądź bezpieczny w drodze
Rek

Świetlica szkolna przy Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu we wrześniu ogłosiła konkurs plastyczny wśród placówek oświatowych na poziomie szkół podstawowych. W piątek (28 października) otwarto pokonkursową wystawę.

Działania te są kontynuacją współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego oraz Policji w Elblągu. Inicjatorem konkursu była Anna Daczkowska, a współorganizatorem kierownik świetlicy, Wiesława Witucka.
     Celem konkursu było promowanie bezpiecznych, kulturalnych i zgodnych z prawem zachowań wszystkich uczestników ruchu drogowego. Uczestnikami konkursu były dzieci przebywające na zajęciach świetlicowych, które wykonały prace plastyczne lub plastyczno-techniczne, uwzględniające tematykę konkursu.
     Patronat nad konkursem sprawowali Komendant Miejski Policji oraz Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu.
     W konkursie wzięło udział dziesięć elbląskich placówek oświatowych: SP 1, SP 4, SP 12, SP 15, SP 18, SP 23, SP 25, Zespół Szkół Muzycznych, Zespół Szkół Pijarskich oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1.
     Jury w składzie: kierownik świetlicy Wiesława Witucka, bibliotekarka Maria Michałek oraz nauczycielka Anna Daczkowska przyznało następujące nagrody:
– I nagroda: Arkadiusz Gustek z III klasy SP 1
– II nagroda: Katarzyna Życzkowska z III klasy SP 18 oraz Daria Szulc z III klasy SP 12
– III nagroda: Julia Kornijczuk z III klasy SP 18 oraz Piotr Mądro z II klasy SP 15.
     W piątek 28 października otworzono wystawę pokonkursową, wręczono nagrody laureatom oraz upominki dla wszystkich szkół biorących udział w konkursie. Fundatorami nagród są Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego oraz Komendant Miejski Policji w Elblągu.
     Należałoby nadmienić, iż wszystkie nadesłane prace charakteryzuje wysoki poziom wykonania oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemu plastycznego.

Anna Daczkowska, SP 14
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Szkolna Wyprawka
Plecaki i tornistry
Pieczątki Trodat
Pieczątki Firmowe