Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bank Żywności dziękuje

 
Elbląg, Bank Żywności dziękuje fot. Anna Dembińska (arch. portElu)
Rek

W imieniu Zarządu, pracowników i wolontariuszy Banku Żywności w Elblągu serdecznie dziękuję za dary dla najuboższych rodzin, złożone do naszych koszy w czasie świątecznej zbiórki żywności. W Elblągu zebraliśmy 4,5 tony produktów spożywczych, w tym 1,1 tony maki, 1 t cukru i 1343 czekolady.

Czekamy na informacje z Tolkmicka, Jegłownika i Młynar. Trwa też świąteczna zbiórka żywności w szkołach i przedszkolach w ramach akcji zielonej flagi. Kto nie zdążył się dołożyć, ma jeszcze szansę.
     W supermarketach Carrefour, E.Leclerc, Kaufland, w 9 „Biedronkach”, w „Stokrotce”, w 7 sklepach sieci Społem, w 2 sklepach Va bank i Hali Targowej żywność zbierali wolontariusze organizacji: Banku Żywności, Caritas Diecezji Elbląskiej, KARAN, Kościoła Chrześcijan Baptystów, Stowarzyszenia RAZEM, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym,(Drużyna Harcerska „Łapa”),Stowarzyszenia Przyjazny Krąg, Regionalnego Centrum Wolontariatu oraz ze szkół i placówek: gimnazjów nr 1,2, 4, 6, 7,9 i z Nowakowa, III LO, IVLO, Ośrodków Szkolno-Wychowawczych nr 1 i 2, Środowiskowego Hufca Pracy, Bursy nr 3 i 4, Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, Zespołu Szkól Gospodarczych, Młodzieżowego Zakładu Wychowawczego w Kamionku Wielkim.
     Ulotki wydrukował bezpłatnie Bank Spółdzielczy w Sztumie. Zbigniew Orzech – dyrektor ZKM udostępnił miejsca do powieszenia plakatów. Żywność do magazynu zwozili: Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, firma MOP 83, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym i pan Krzysztof Orszewski z piekarni Mazury. W magazynie przez trzy dni produkty sortowali, spisywali i pakowali pracownicy i wolontariusze Banku Żywności na czele z koordynatorką zbiórki – panią Anną Jabłońską.
     Od jutra zebrane produkty odbierać będą organizacje charytatywne dla swoich podopiecznych.
     Zarząd Banku Żywności serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom, wolontariuszom i sponsorom. Jesteśmy bardzo wdzięczni mediom i dziennikarzom, którzy zachęcali do udziału w zbiórce.
     Życzymy wszystkim wesołych Świąt, w pokoju i miłości najbliższych. Niech o Was pamięta Święty Mikołaj, będą przy Was serca wszystkich obdarowanych.
     W imieniu Zarządu i pracowników Banku Żywności
     

Teresa Bocheńska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Pieczątki Trodat