Wtorek 22-01-2019, imieniny Wincentego, Anastazji. Dzień Dziadka
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Barwy wolontariatu

Sieć Centrów Wolontariatu ogłosiła konkurs pn. “Barwy wolontariatu” skierowany do wolotariuszy, osób korzystających z ich pomocy, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych współpracujących z wolontariuszami lub wspierającymi ruch wolontarystyczny w Polsce.

Konkurs daje możliwość zaprezentowania ciekawych sylwetek wolotariuszy, wyjątkowych akcji wolontarystycznych, podzielenia się swoimi refleksjami na temat tej formy działalności.
     - Promocja działań wolontarystycznych służy utrwalaniu ich znaczenia we współczesnym świecie, ma się przyczynić do włączania większej liczby osób w proces tworzenia, a tym samym decydowania o otaczającej nas rzeczywistości – twierdzi Dariusz Pietrowski przewodniczący prezydium Sieci.
     - Korzystający z pomocy wolontariuszy często zastanawiają się w jakiej formie mogą swoim bezinteresownym pracownikom podziękować i podkreślić, jak ważna jest ich pomoc – mówi Anna Garbarska-Werner z Centrum Wolontariatu w Elblągu.
     Zgłoszenie ich do konkursu jest na pewno dobrą ku temu okazją. W ubiegłym roku kapituła nagrodziła 7 laureatów, a uroczysta gala była transmitowana na żywo w Programie 2 TVP. Nie wszyscy mogą zostać laureatami, ale sama nominacja jest wyróżnieniem i świadczy o uznaniu.
     Kandydatów należy zgłaszać do dnia 20 września br. listownie, osobiście lub pocztą elektroniczną na specjalnym formularzu do Centrum Wolontariatu w Elblągu ul. Związku Jaszczurczego 17 tel./fax 236 27 16, e-mail: elblag@wolontariat.org.pl. Tam też można uzyskać szczegółowe informacje na temat konkursu.
ESzC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata